Bug/Chyba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «Ezekiel», 20/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den. Potřeboval bych poradit co dělat. Vycraftil jsem si vysokofrekvenční kabel :
    Obdrženo: 0x recept Stavební plán – Nano-kondenzátor
    20.11.2016 - 08:03Obdržen předmět: Nano-kondenzátor.
    A když jsem si chtěl vycraftil Diminishera tak jsem neměl dostatek Nano kondenzátorů. Vycraftil jsem si 3 a 1 jsem si chtěl koupit.
     
    Naposledy upraveno: 20/11/16
  2. svi1

    svi1 User

    Ale na Diminishera potřebuješ trošku více Vysokofrekvenčních kabelů a to celkem 10 ne? Pak Mikrotranzistory - jeden kus a Nanokondenzátory - 8 kusů.
    [​IMG]
     
  3. MÁM 4 vysokofrekvenčních kabelů. 3 jsem si dal vycraftit a 1 jsem si chtěl koupit.. To ostatní mám a chtěl jsem si ještě dokoupit za urko.
     
  4. svi1

    svi1 User

    Tak znova, kabelů potřebuješ 10.
    4 máš, tři jsi získal v montáži a jeden si chtěl dokoupit. 4+3+1=8.
    Tím pádem Ti dva pořád budou chybět ne?
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  5. Bože.. úplně jsi mě zmátnul.. Podívej se co jsem napsal.
    Obdrženo: 0x recept Stavební plán – Nano-kondenzátor
    20.11.2016 - 08:03Obdržen předmět: Nano-kondenzátor. CHYBĚJ mi nano kondenzátory. Mám 4, 3 jsem si dal vycraftit a 1 jsem si chtěl dokoupit... Ale když jsem dal vyzvednout tak mi to žádnej nedalo....

    A ty 3 jsem nezískal.. žádný mi to nedalo
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/11/16
  6. svi1

    svi1 User

    Pardon :) Tys mě zmátl zmínkou o kabelu hned v úvodu :)
    Jsi si jistý tím, že jsi dal smontovat 3? Měl jsi dostatek surovin?
    Zkoušel jsi se odlogovat, promazat PC? Občas se to sekne a nevidíš věci, které reálně máš (mrkni do hangáru zda tam fakt nejsou).
    Pokud ani pro pročištění nebudou dodej ID pro případ, že by se na to admini chtěli podívat, případě Ti napíšou kam se máš obrátit pro pomoc.
     
  7. No já sem se v tom taky zmátl.:) díky za pomoc. A odlogovat jsem zkoušel. Včera jsem to dal craftit (trvalo to 4 hodiny). (A dělal jsem to na mobilu)
    A dnes cca v 8:00 jsem dal vyzvednout. A nic
    Pro Adminy moje ID je 87484936
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  8. svi1

    svi1 User

    Tak ještě pročistit PC (alespoň promazat cookies). Troufám si tvrdit, že ve většině případů to má jednoduché vysvětlení, například v podobě toho, že se hráč přehlédne a udělá méně než si myslel nebo udělal místo toho něco jiného. No snad Ti v tom někdo najde vysvětlení.
    Držím palce. Pěknou hru.
     
    «Ezekiel» tohle ocenil(a).
  9. Děkuji. Je to možné že jsem se překouknul. Ale mám pocit že ne a už jsem chtěl mít Diminishera. Tak jsem radši napsal sem.
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Si si istý, že si ich tam naklikal 3 a nie len 1? Nie som si istý, či dokážem zistiť, koľko si presne ich dak vycraftiť.

    EDIT. Tj. zobralo ti to cca 150 šrotu a pod. čo som pozeral že to stojí pre výrobu 3 nano
     
    Naposledy upraveno: 20/11/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Jsem si jist že jsem dal vycraftit 3 a nedalo mi to ani 1.
     
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Napíš si na podporu, opíš problém ako si to napísal tu a oni sa ti pozrú na účet koľko si dostal alebo v čom je chyba. Ak si nedostal ani jeden tak potom niečo nie je vporiadku hlavne ak na to vymrhas 140 šrotu čo som pozeral, že stojí craft 3 nano.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Dobře děkuji.
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Považujem za vyriešené

    Hráč odoslaný na podporu
    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.