BUG Distribuční boostery

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem F3N0M3NikJedeBOMBY, 21/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chtěl bych nahlásit problém k distribučním boosterům.
    Dnes ráno kolem 10:00 jsme is zakoupil distribuční booster na štíty a následně šel na cubíky + vydražil později normální booster na štíty, no rozhodl jsem se koupit si další distribuční booster na štíty, ať se prodlouží jeho trvání (teď, kolem 16:15). V obchodě stále distribučáky jsou, ale když si chci koupti ten na štíty, tka mi to vyhodí error: Tento předmět lze získat pouze během určitých akcí. Vyčkej, dokud nebude znovu k dispozici. No přitom stále akce je, tento problém se mi ještě nikdy nestal.
     
  2. Borat

    Borat User

    Ahoj F3N0M3NikJedeBOMBY,

    Pokiaľ si zakúpiš distribučný booster a akcia na tie boostre skončí tak obchode ti ho aj tak ukáže, ale len kvôli tomu aby si vedel na ako dlho ho budeš ešte mať, ale už nieje možné si ho predĺžiť.
    Hneď ako si napísal prispevok som išiel pozrieť na hru a akcia už skončila a vidím tam len svoje distribučné boostre čo mam aktívne.
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    A taky sis asi spletl ikonku akce na slevu na boostery a ikonku na akci na distribučáky, která ani vidět není, ať akce je nebo není, když je tam znak pro slevu. :)
     
  4. ano jak piše Borat kdyz si pri akci zakoupis distribuční bostry a akce skončí mas je stale v nabídce ale jen poze na kontrolu casu kolik jeste zbívá tez jsem myslel že si mužu koupit další ale nešlo to .akce jsou vetšinou o víkendu na distribucaky
     
  5. Malcolm

    Malcolm Guest

    má autor ešte nejaké otázky k téme?
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jsou vždy k MHH a to na 24 hodin, tedy nejčastěji od neděle 19 do pondělí 19. :)
     
  7. Promiňte, nebyl jsem u PC. Přišel jsem na to v čem byl problém, děkuji.
     
  8. Borat

    Borat User

    Len pamätaj, pokiaľ medzi boosterami uvidíš len svoje zakúpené distribučné boostere tak to už je len informácia o tom na akú dobu ich ešte máš.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.