Bug Hádes

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem greno23, 5/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. greno23

    greno23 User

    zdravím chtěl bych nahlásit bug hádesky. postavyl jsem si dvě hádesky jednu jsem udělal další dal na x1 mapu a vyklikal další . chtěl jsem jít další hádes ale stalo se mi že na mapě nebyla skoušel jsem resetovat prohlížeč .vyměnit prohlížeč. vyčistit čističema i restartovat počítač ale nic nepomohlo šel jsem na jinačí mapu a asi po 5 minutách mě to portlo do hádesky. stalo se to tak vce lidem ale těm omohl relog zde dávám screen
    https://ctrlv.cz/k8xE https://ctrlv.cz/GnOB
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    greno23 Do tej Hadesky ta preportovalo na inej mape? V zmysle letis po mape a zrazu ta nahodne portne do hades? Alebo si musel 5 minut lietat po inej mape a az potom sa ti Hades objavila na x-1 ked si sa vratil?

    Ak hraci dlhsie farmia brany, nereloguju a podobne, potom sa nieco podobne moze stat, MEM stupa, FPS klesa a hra sa spomali. Odporucam komplet restart, cleaner a po par minutach nalogovat spet.
     
  3. siux

    siux User

    Od nás hráči dělali HADESKY celý den a nic podobného se jim nestalo. Občas se stane, že si hráč vyklikne hádesku a chvilku trvá, než se načte, ale to stačí RELOG a funguje to.
     
  4. greno23

    greno23 User

    ted už se to neděje ale zkoušel jsem protovat na slepo lebo sim ji na mapě neměl ani o relogu prohlížeče no nefungovalo a jak som robil cubi asi 5-7 minut tak mě to u prostřed cubi šuplo do hádesky
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    greno23 Tak uprimne to je dost zvlastne aby ta len tak hodilo do Hades, asi nejaka ojedinela chyba. Kazdopadne ak by sa to zopakovalo viackrat, napis nam, potom by sa to uz nahlasilo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    pokud se nemýlím, takových problémů bylo zde na foru hodně zvlášt s hades. Myslím že dokonce bylo několik diskuzí. Jinak zkus relog nebo změn prohlížeč
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. svi1

    svi1 User

    Jupiter33 tak to se mýlíš hodně. Problémy s Hades byly, nicméně absolutně odlišného charakteru (špatné připisování odměn, ...). Tuto chybu, kterou hlásí greno23 zatím fórum nevidělo.
    Najdi mi diskuzi, kde se tento problém, o kterém se tady píše, řešil a dej mi sem odkaz.
    Pokud už chceš napsat něco o chybách, tak příště piš například: Problémy s Hades v minulosti byly. Sice odlišné, ale na fóru jsou o tom diskuze ...

    Úplně zbožňuji, když se tady podávají zavádějící informace a výmysly.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.