Chyby BUG infikace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »UßerWдяяior®«, 26/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. To že se někomu zastaví infikace na čase 0:00 a stále jí má je už známá věc. Dnes se mi ale stalo, že se mi efekt infikace zněkolikanásobil... dával jsem mnohonásobně větší poškození, rychlost na aegis jsem měl jen přibližně 120-300 s promeriem na aegis (různých formacích) a body života jen okolo 100k. Pro důvěryhodnost vkládám screen.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    »UßerWдяяior®« A ako sa ti to podarilo? Trosku nam popis postup ak vies, nech to mozeme testnut a skontrolovat.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj »UßerWдяяior®«

    tento problém som už opísal Oromemu, a problém patrične nahlásime a preveríme, ďakujem za upozornenie a zatiaľ prájeme príjemnú hru hoc s pár bugmi v hre, ktoré hádam čo najskôr vyriešíme.

    Aby sa obyšlo zbytočnému rozširovaniu bugu tému uzatváram a poprosím o nezdieľanie.

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.