Oznámení Bug Letounů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem trcpuf, 28/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. trcpuf

    trcpuf User

    Zdravím tak jsem zjistil že já a i plno dalších hráčů mají cca 3 dny už zaseklé letouny s BZ, prostě zabíjíte klidně 100 kristalonů, 500 prodegitů atd atd a BZ letounů jsou stejný bez pohnutí. Oprava po třech dnech bugnutí už by se šikla ;) milí bugpoine :)
     
  2. Oplatilo by sa aj čítať témy pred založením tejto duplicitnej témy milý hater.

    A ak máš nejaký technický problém spôsobený novou aktualizaciou tak to smeruj SEM.
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    Ani nemusí, o tomto problému se již ví a nění třeba jej nahlašovat znovu.
     
  4. Tak nemusí, ale keby našiel nejaký iný problém tak aspoň ma odkaz kam to dať.
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  5. trcpuf

    trcpuf User

    fakt se mi nechce hledat jednu věc mezi stem témat který se mě netýkají :) , ale tři dny je už prostě hodně
     
  6. Korben

    Korben User

    jisap123 , nemusí, ale môže, tie hlásenia sú potrebne, lebo niektoré problémy majú len jednotlivci, tak že by som poprosil, aby si zhodnotenie potreby nahlásenia problému, nechal na nás.

    trcpuf, Nikto ti nekáže niečo hľadať, stačí sa trocha popozerať po fóre, inak tento problém je od zavedenia novinky, to je od včera.

    Duplicitná téma.

    Uzavreté, LOCk.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.