BUG na 4-5 mape?

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by pecko, Oct 8, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pecko

    pecko User

    Zdar, pred chvíľou som naháňal aegis na 4-5, uletela do radiačnej zóny, tak som ju čakal pred zónou, na raz ta loď sa objavila na druhej strane mapy. Otázka je to bug? alebo zas nejaký upgrade od BP.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    pecko Nie je to bug, je to sucast uspechu velikonocne vajicka. Na uber mape sa da prelietiet cez zonu ziarenia na druhu stranu. Je to v hre uz dlho.
     
    *SATKO* likes this.
  3. pecko

    pecko User

    no to neviem :) ja tu teraz som minimalne, takže vďaka za odpoveď
    BTW: aegis som aj tak dal :)
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Je za to aj titul: "Cesta kolem galaxie"
    - hlavní stránka, profil pilota, úspěchy, velikonoční vajíčka. Když roluješ myší směrem dolů.

    Osobně sem se sví hbitou lodí (Pusat) na uber mapě ujel nejednomu méně rychlýmu nepříteli.
    Právě týmhle spůsobem. Přes radiační zónu 4-5 vlevo nahoru vlétnout. A pak vyletíš vlevo dolů.
    Pro někoho je to síce překvapení. Pro mě ne. Je to jenom dovednost, kterou lze využít k vlastnímu
    přežití. Pokud umíš efektívně využít svou vlastní dovednost v létání na uber mapě.
     
    *SATKO* likes this.
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    -baghira2-, |Oromë| tak teraz čumím pretože toto som naozaj nevedel.Nuž predsa sa len učíme každý deň.Díky
     
    -baghira2- likes this.
  6. som to testoval dnes a ono to fakt funguje lenze vas aj poskodi dost
     
    -baghira2- likes this.
  7. Sentiero

    Sentiero User

    -baghira2- Rychlost tvé lodě je jistě obdivuhodná, ale proletět radiačkou zvládne téměř každý. Tak jakápak dovednost. Jde jen o to, jestli hráč ví, že něco takovýho na 4-5 vůbec existuje.
     
    svi1 likes this.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Teď už to jistě ví.

    A opravuji se, né dovednost; ale tkví to hlavně v rychlosti lodě, neboť radiačka dáva celkem slušné poškození. ;)
    SSCUltimateAero dobrý postřeh. Proto je důležité přes radiační zónu velmi rychle proletět.
    A to je důvod toho, proč nepříteli nedovolím poškození a vletím pak do ní s full hp.
     
    Last edited: Oct 8, 2016
  9. pecko

    pecko User

    no ja tento úspech nemám takže asi nič z toho
     
  10. Borat

    Borat User

    Sú ešte nejaké otázky k tejto téme? :)
     
  11. pecko

    pecko User

    u mňa nie.
     
  12. Borat

    Borat User

    Tak dobre potom :) Aspoň nabudúce budeš vedieť, že sa nejedná o bug :)

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.