BUG na PVP

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ILoveYou*1, 26/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, jen jsem se chtěl zeptat je možné abych sundal 22x jednoho hráče a opravoval se pořád na portě? když po něm střílím tak se nebrání a v klidu se svým petem sbírá boxíky na pvp mapách. Klidně si prohlídněte i deník. Těch hráčů jsem zaregistroval více že tam takhle lítají a nikdo se nebrání a opravují se na portě. A chtěl bych se zeptat jestli nebudu mít nějaký postih za to že je střílím. Všiml jsem si že už za toho hráče nemám žádnou odměnu ale i tak se mi to zdá nespravedlivé Server: GE1 ID:77597681 mapa: 4-1 . Prosím o adminské lodě aby toto prověřili jestli budou mít příležitost.
     
  2. Korben

    Korben User

  3. takže si pak může nadále sbírat boxíky a my poctivý hráči z toho mít nic nebudem no děkuju alespon za odpověd.
    ------------------------------
    kdyby alespon za sestřel toho nepoctivce byl nějak kladně ohodnocen hráčům kteří ho budou sundavat ale ono nic ono se bude dělat že nic špatného nedělá a sorry příště použiju post změnit. ale pochybuju že normální hráč se nechá sundat 35x :D ale tak alespon víme od moderátorů že jsou to poctivci se silnými nervy
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/6/14
  4. Korben

    Korben User

    *ILoveYou*1 Hráš tuto hru už nejakú dobu, tak by si mal už vedieť ako to chodí a čo sa týka odmeny, tak to je v poriadku, inak by si mohol byť potrestaný za pushing a to by pre teba nebolo dobré. Nepoctivého hráča skôr alebo neskôr chytia a viac si už nezalieta. Mimochodom, moderátory a ani administrátori to neovplyvnia a ani nekontrolujú. To by si mal vedieť.;)

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.