Chyby BUG NPC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Milan..Stýblo, 22/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Už se vám to stalo?

Anketa uzavřena 29/12/14.
  1. Ano

    2 hlasy(ů)
    66.7%
  2. Ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Někdy ano

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Stále se mi to stává

    1 hlasy(ů)
    33.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    Už tu hru sleduji déle a všiml sem si velkých chyb...
    Ta chyba není u nás ale od BP.

    Stává se všem např: že flaxáč točí NPC, špatně nalítne a NPC do něj přestane střílet, což mi příjde jako nefér pro nás co si na hře daly záležet a snažili se to naučit...
    Např: teď už 3x za sebou se BUGlo bvk ano neříkám že si mito nelíbí ano odměna atd. ale taky mi to vadí ta hra je Střílečka a né aby jen člověk stál střílel níčil dostával odměnu... O ničem!!!
    Vím že BP má teď plno práce s jinými věcmi... ale prosím oprav te to...
    Děkuji, s pozdravem Milan.
    PS: na fóru sem hledal všude možně ale toto téma sem nenašel.
     
  2. Je to už nahlásené na BP a je na nich, kedy to opravia. Je tu asi 100 tém o tom len treba dobre hľadať.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Milan..Stýblo uz to tu bolo riesene, ano stava sa to vsetkym a uz davnejsie to bolo hlasene na BP, je na nich kedy to opravia a ak vobec
    teraz pred sviatkami ale urcite nic nebudu opravovat

    + my ti nic neopravime, tu je forum

    tak to si asi nehladal dost, bolo tu nato viac tem v minulosti :)
     
  4. Díky, a ještě není za to doufám BAN?
     
  5. To už je na BP čo s tým urobia. Možno dajú bany, možno strhnú odmeny alebo nič nespravia.
     
  6. To mi chcete říct že už ani nemohu střílet NPC abych nedostal ban? :D :(
     
  7. Dá sa to odbugnúť. Stačí keď odletíš a vrátiš na k NPC a bude do teba už strielať.
     
    IronWolf tohle ocenil(a).
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Milan..Stýblo keby mal byt zato ban tak by tu sotva niekto ostal v hre :)
    kazdemu sa to stalo mnohokrat a tiez si neviem predstavit ako by sa preverovalo to ci to hrac vyuziva

    samozrejme neodporucam to vyuzivat, proste je to hlasene a treba cakat na opravu
     
    IronWolf tohle ocenil(a).
  9. díky můžeš uzavřít :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.