Bug při dražbě boosteru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TomiBery, 11/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TomiBery

    TomiBery User

    Zdravím,

    Dne 10. 5. 2014 v aukci končící v 10:00 hodin jsem vydražil Booster opravy REP-B01 za 0 kreditů, ač jsem byl překonán. Poslali se mi celkem 2 zprávy, z nichž jedna informovala o tom, že jsem danou věc vydražil za 0 kreditů, a druhá informovala o tom, že má nabídka byla překonána. Booster mi však byl připsán na účet.

    1. zpráva:
    Předmět úspěšně zakoupen.
    Ahoj TomiBery,

    Gratulujeme! Tvá nabídka 0 kreditů vyhrála aukci na předmět Booster opravy (REP-B01).

    Tvůj DarkOrbit tým

    2. zpráva:
    Tvá nabídka byla překonána.
    Ahoj TomiBery,

    Tvá nabídka na předmět Booster opravy (REP-B01) byla překonána. Kredity byly připsány zpět na tvůj účet.

    Tvůj DarkOrbit tým


    Žádám o prověření a případné opravení problému, protože to by se také mohlo stát, že si takhle někdo vydraží Aegise a neodečtou se mu kredity.

    [​IMG]57483128
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    A tie kredity sa Ti vrátili na účet ?Booster je znázornený v lodi ?
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    *SATKO* odkedy sa boostre objavujú v lodi? Sú v obchode alebo na hernej mape pod zosilňovačmi.
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Mal som na mysli hernú mapu.Špatne som štylizoval vetu.Ale ked sa autor na Vás obrátil,mohol podať viac informácií a nie len stalo sa mi-pomáhajte
     
  5. Zafod

    Zafod User

    *SATKO* autor uvedl že mu booster byl připsán, tudíž to dle mého názoru i překontroloval ;).

    Btw: ono se dá vrátit na účet 0 kreditů? Jak se to pozná?
     
  6. TomiBery

    TomiBery User

    Informace jsou tam všechny, samozřejmě jsem to překontroloval... Kredity se mi neodečetly a booster se mi na herní mapě zobrazuje.
     
  7. *SATKO*

    *SATKO* User

    Prepacte,vložím sa do toho.Stalo sa mi opačné garde ako Tebe.Uspešne som vydražil booster štítov,kredity odišli a booster sa na mape nezobrazoval.Skopíroval som z lodného denníka potrebné údaje,vložil ich do kontaktného formulára a poprosil podporu hry.Ochotne zjednali nápravu a bolo to OK.
     
  8. TomiBery

    TomiBery User

    Koukám, že mají v těch aukcích fakt nepořádek... :D
     
  9. Pokud vím tak minimální částka kterou můžeš do aukce vložit je 10,000 kreditů.. nikdy né méně tak nevím co se tu řeší
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Autor vo svojej druhej téme dostal pokyny ako postupovať a platí to pre oba prípady, túto si dovolím uzamknúť, stačí to riešiť v jednej.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.