BUG rozlíšenia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sтяapo_sk1, 23/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mal by som otázku ... je taky bug , že keď okno pretiahnem na úzku šírku a dĺhu dĺžku tak vidim dosť ďaleko okolo seba ...

    moja otázka znie: Môžem dostať zato BAN za zneuživanie bugu v hre alebo je to povolene? ... Ďakujem za odpoveď / radu tu je foto:
    [​IMG]
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    To je jenom uzpusobeni rozliseni obrazovky, ve skutecnosti je tvuj dohled porad stejny. To je jako by si nekdo rekl ze kdyz bude hrat v kine na platne, tak uvidi hrace pres celou mapu a oni jej ne, coz je samozrejme nesmysl. :)
     
  3. aj viem ale tu ide oto ze vidim boxy (hore a dole) ktore by som za inych okolnosti nevidel / mozem zakliknut hracov ... jednoducho dovidim dalej preto opatrnost kaže opýtať sa :)
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Je tento úkaz stále aktuálny?
     
  5. Je daná nejaká viditeľnosť napríklad 1 kilometer, ty máš normálne rozlíšenie menšie ako 1 kilometer tak preto sa ti zdá že vidíš viac. Kto má rozlíšenie väčšie ako 1 kilometer tak to vidí rovnako.
     
  6. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Si to zkus, Postav se tak že sotva vidíš daný boxík a pak takle zmenší okno, nevim jak u vás, ale nejen že potom vidim celý boxík, ale ještě hromadu věcí pod boxem.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    LoTrCZE Tak vcera som to skusal a dohlad smerom hore je trochu vacsi.

    Nevidim v tom nejaku extra vyhodu, pohlad do boku je zase mensi a celkovo je to nepohodlne a neda sa v tom normalne hrat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Ano, ale přijde mi, že když to řeknu lajcky se všechno zmenší ale zóny na kliknutí lodí, boxů apod. jsou pořád stejně, takže se snadnějí naklikávají.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    LoTrCZE Neviem, vcera som v tom chvilu skusal klikat boxy a moc prijemne mi to neprislo, velmi rychlo som to zmenil na normalne rozlisenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. pri boxikovani mi to o dost zrychluje pracu no na NPC to nieje velmi vhodne :)
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Potom zbytecny komentar. OT smazane.
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    sтяapo nič v zlom,ale toto sa mi celkom nepáči.Neustále hladate spôsob ako obalamutiť systém a získať nejakú drobnú výhodu.Potom sú z vás velký čudovatelia,ked dôjde k nejakému problému a trestu.Je to ozaj až také potrebné ?Tisíce hráčov hrajú normálnym spôsobom a sú spokojný - skús to aj Ty!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. *SATKO* - promiň, ale ten tvůj komentář mi připadá úplně mimo mísu - přečetl sis vůbec, o čem je řeč? Jaké balamutění systému? To, v jak velkém okně hráč hraje, je snad jeho věc, ne?
     
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    čítal som všetko pozorne,vyslovil som len svoj názor a nikoho sa nesnažím urážať.pôvodná otazka autora bola obava z banu-preto bola moja reakcia takáto.súhlasili sme z pravidlami aké predostrelo BP.je to jeho vecou ako hrá,ale prevadzkovatel na to môže mať iný názor.
    V podstate mi je to ale jedno a ak som sa niekoho dotkol,sa omlúvam
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. *SATKO* ale copak někde stojí, že si nemůžeš změnit velikost okna při hraní? Tím pádem to není ani žádné obcházení systému...
     
  16. *SATKO*

    *SATKO* User

    ale priatelia,čest vašim názorom .Len vravím :načo hľadať inú cestu,ked tá správna je známa a bezpečná.Kľudne si mente svoje rozlíšenia.V mojom prípade platí - graf.karta+ rozmer monitora- a k tomu optimálne rozlíšenie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. *SATKO* tak ještě jednou: je správné koukat na internetu na eg. videa, když máš to okno na celou plochu, ano? A kdyby to bylo tak, jak to z tvých příspěvků trochu vypadá, tak jakmile by jsi to okno s videem zmenšil pouze např. na půlku obrazovky, hned je to neznámá, nebezpečná a možná dokonce i nesprávná cesta?
    Tím chci říct, že na měnění velikosti okna není vůbec, ale vůbec nic záhadného;)
     
  18. *SATKO*

    *SATKO* User

    Je zvlášne,že som teraz ostal za svoj názor ako obvinený ja. Súhlasím teda z Tebou aj z ostatnými-záhada sa nekoná,máte všetci pravdu.Hovoril som o hre darkorbit,nie o sledovaní videa.Prajem príjemný zvyšok večera
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. *SATKO* tak to se omlouvám, jestli jsi to pochopil jako že tě obviňuji. Jen mi připadalo, že jsi si to špatně vyložil...
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  20. *SATKO*

    *SATKO* User

    v poho. nie som urážliví aj tak Ti dakujem za názor sme predsa jedna rodina hráčov a fanúšikov DO.Zmena rozlíšenia zrejme nebude nejakým porušením a ak mu to vyhovuje tak, je to v poriadku.Prajem všetkým veľa úspechov v hre
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.