bug s herkulami

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem C*H*U*L*I*G*Á*N, 30/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, chcel by som sa opytat ci ten DMG bug s herkulami je oficialne povoleny. Pytam sa, aby som vedel, ci si ich mam robit, alebo nie. Zneuziva ho uz prilis vela hracov, a nerad by som bol s dablami slabsi ako lode bez ziadneho boostra a vybavy, ale na zabagovanych herkuloch.

    Dakujem
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    A jaky tam je bug?
     
  3. Ja nemam herkuly, lebo az doteraz boli zbytocne, takze to nemozem potvrdit, ale vidim co tu lieta po mapach, a mam to potvrdene od hracov s herkulami. Nebudem tu rozpisovat v com spociva. Nemyslim si ze je to dobre. Dojdite vecer na nase TS a pokecame...
     
  4. Logan

    Logan User

    Moderatori ani administratori nechodia po TS.
    GA sa ta pytal co je tam za BUG tak to prosim ta popis
     
  5. Ak o nom GA nic nevie, tak potom neexistuje.

    Dakujem za pomoc.
     
  6. Logan

    Logan User

    Super, vdaka za plnohodnotne popisanie veci ;)

    Nic k rieseniu a uzatvaram.

    Lock!
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    C*H*U*L*I*G*Á*N Pokud něco víš o bugu,tak to raději napiš,at se vše vyřeší,určitě by se ti nelíbilo,aby ses jednoho dne nedostal na účet,pokud budeš bug používat.Přečti si VOP.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.