Bug uridia při klikání EE v GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Monstercat.1, 6/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, několikrát se mi stalo že při klikání energií za U v galaxy gates mi vyskočilo okno s tím, že už nemám žádné uridium, skočilo mi to prostě na 0 uridium... Je to sice jen vizuální stav konta, uridium se mi neodečetlo, ale i tak sem celkem dostal strach, že z čeho to je...
    Není to nějak nic záludného, jen hlásím problém ve hře, nic víc.
    ------------------
    Ooops, sem slepej a přehlédl jsem vlákno hlášení problémů ve hře, tak tohle vlákno kdyžtak prosím smažte / lock. :D
     
    Naposledy upraveno: 6/8/16
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Monstercat.1

    asi hovoríš o následovnej téme, osobne sa mi to ešte nestalo, asi neklikam dostatočne veľa, ale ako vravíš, je to vizuálna chyba, ktorá je otravná, Skúsim zistiť či to bolo už nahlásene a uvidíme, ale nemusíš sa báť, svoje uridium aj EE máš, len musíš reštartovať Galaxy gates stránku
    Nedostatok Uridia GG

    Ak chceš môžeš tam pridať svoje ID aby sme to mali zaznamenané a uvidíme čo sa s tým dá robiť.

    Zatiaľ prajem príjemnú hru
    Duplicitná téma
    LOCK
     
    Monstercat.1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.