bug v alfe

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte stalo sa vam uz nieco taketo v brane alfa?.....myslim ze to je bug.....dal som kaminu a z kazdeho saimona vypadol srot.....alebo to je v poriadku?

    tu je screen

    https://ctrlv.sk/jYbx

    omluvam sa zly nadpis, je to brana alfa
     
  2. Borat

    Borat User

    Opravil som ti nadpis, ale pokiaľ máš aj betu tak skús či to padne znova. Mohlo ísť o ojedinelú chybu, ale uvidíme aj či to nahlási viacero hráčov pokiaľ je tam fakt nejaká chyba.

    †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EUT ak skúšal som to na normálnej mape a každý jeden saimon mi hodil šrot. Neviem či to je chyba alebo také prekvapenie k akcií Saimon rebellion, ale pre istotu sa spýtam kolegov. A ďakujem za info.
     
    Naposledy upraveno: 9/9/16
    ChuckNorris tohle ocenil(a).
  3. v noci som robil gamu a betu a nepadol z kazdeho saimona srot...mozno to az teraz nahodili do hry...mam este abg kazdu 1-krat, tak skusim a napisem potom :)

    a na chate pisal jeden hrac, ze sa mu stalo to iste :)

    dalsia vec co ma zaujala...strielam ucb a raz su strieborne strely ako maju byt a raz cervene....dalsia chyba?...alebo BP nieco skusa len?

    https://ctrlv.sk/blqi
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/9/16
  4. Borat

    Borat User

    Nabudúce stačí Upraviť predchádzajúci príspevok.

    Toto som si všimol aj ja, že strieľam s x4 a vizuálne to ukazuje červené lasere alebo keď ukazuje biele tak rsb ukáže ako sa alebo ako červené. No proste sa to nejako pokazilo.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tiež som bol dnes zaskočený farebnou zmenou. na x7 pod GE4 pri streľbe na kristalliny.
    Z ničoho nič striedavo modrá a červená. Prekvapilo ma to z toho dôvodu, že na palube
    ako v stíhačkách mám čisto len lasery LF3, takže by som mal mať výlučne modrú streľbu.
    Úprimne, šlo mi to poriadne na nervy a nechápal som, že prečo. Ocením hocijaké vysvetlenie.
     
  7. Já myslím, že vysvětlení budem hledat těžko, podle mě je to prostě chyba. Já jsem teď v kappě a vidím to samý, taky mám full lf3 v lodi.
     
  8. Borat

    Borat User

    Je to len vizuálna chybička. Na dmg to nič nemení.
     
  9. je i chyba vizualna ve strileni bílou dvakrat jde bila pak x1 a zda se mi ze kdyz strilim pod srdcem a prepnu na vrtacku jde stejne dmg
     
  10. Borat

    Borat User

    Y*o*D*i*A*k* je to len zdanie. Skúšal som a dmg normálne stúpol tak ako mal.
     
  11. hm mozna to bude asi u me pac davam x1 mezi 10az 12 a po prepnuti mi to ukazuje zas max 13 dríve jsem mel max 17 jdu cistit pc pak se ozvu
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Šrot ze Saimonů padá s 98 % pravděpodobností nejen ve všech branách, ale i na mapách x-3 i x-4. Pravděpodobně to souvisí s akcí. Děje se tak od resrartu.

    Co se týká barvy lasdrů, může to být příprava na zavedení nových laserů, aby se rozlišily nové lasery od starých. Nové budou mít pravděpodobně jinou doplňkovou barvu (fialovou).
     
    Naposledy upraveno: 9/9/16
    SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
  13. řekl bych , že barva laserů je jen anomálie vytvořená přípravou "skriptů" které mají nějak rozlišovat cooldown nových , "shotgun" laserů , které mají každých 5 sekund způsobovat dodatečnou DMG , všimněte si , že barva se mění každých 5 sekund střelby - shotgun effect :D
    Takže tím pádem ano , určitě je to způsobeno blízkým přdáním nových laserů a jejich optického rozlišení cooldownu , dle mého názoru :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. tak bylo to u mne to dmg jede to uz normalne ale barva jr furt rozhazena je to jak tu pise
    •»Śøŋºº«•
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Na vysvetlenie, u SL-03 laseru sa farba strelby zmeni kazdych 5 sekund, cize len jeden vystrel extra dmg bude fialovy. Zbytok striel bude mat rovnaku farbu ako pri lf4. Takto tie lasery vcera fungovali ked som ich testoval.

    Ta rozhadzana farba bude chybicka sposobena updatom.
     
  16. Asi v sobotu som robil alfu (pred tym bol asi restart) a z kazdeho saimona mi padol srot, neskor som isiel na obycajne mapy a tam mi tiez z kazdeho padal srot, ale plati to asi cisto pre saimon lebo z boss mi tusim padli aj boxy alebo som akurat trafil 2% na box.
    Sanca 0,015 % na padnutie receptu Legend Spectrum plati z kazdeho zostrelenia saimonskej lodi?

    EDIT: Uz mi srot nepada. :D Box s receptom bude vyzerat inak ako ostatne?
     
    Naposledy upraveno: 13/9/16
  17. Áno, určite ho na mape spoznáš ;)
    Vyzerá takto:

    [​IMG]
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  18. Uz som spoznal. :D
     
  19. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Dropy šrotu padajú podľa všetkého správne. Je to málo ale čo narobíme.

    Téma vyriešená LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.