bug v nakupu raket

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «ĐuŁo»¥ŦξmĐξλŦh•ŦИŦ•, 25/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Když chci v obchodě koupit rakety SAR-10 do raketometu nezobrazej se mi ve hře ale normálně se mi kredity odečtou a napíše mi to "Rakety koupeny" ale nezobrazej se ve hře,jinak ostatní rakety a lasery kupovat jdou :) nevíte co s tim?
     
  2. uz sa tu riesilo nieco podobne tusim s x2 municiou skus sem dat svoje id nech sa ti pozru na to
     
  3. «ĐuŁo»•CZ€•ŦyξИŦy• tady je :)
     
  4. Borat

    Borat User

    ID je to číslo v hernom okne vľavo hore.
     
  5. 29638455 ajo sory :) Tak tady ho máš :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Pozri si muníciu v inventári, ak ju máš dvojmo, tak to je problém, to budú musieť opraviť chalani v BP.
     
  7. V inventáři rakety mam normálně zobrazený ale prostě ve hře ne :/ ani je nemužu použit :) na koho se teda mam obratit aby mě to opravili? Díky :)
     
  8. Vypni a zapni hru někdy to tak blbne.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

  10. Je to "ECO-10" asi jsem se předtim přepsal,pardon :) vypnout a zapnou hru nepomaha :D už sem psal na podporu a prej problem předali vývojářům hry :) a prej se ozvou
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

  12. Ještě jsem se chtěl zeptat jestli aspon nevíte tak dlouho oprava popřípadě trvá? :) Díky
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.