Bug ve hře vzneužití

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *-MINI-SADA-*, 18/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes sem si na cz1 2-4 v 16:30 postavil stanici a přiletěl tam hráč ~Č€rИovØuS~18ℓωℓ~ z vru měl agis já se ho snažil sestřelit a nešlo do něho střílet psalo mi to že hráč je v trenigové areně nebo že je přihlašenej na zápas.Potom mi šel do stanice a stanice do něho taky nešla a střilel mi lejzrovej modul s x1,pokud vím tak tento hráč porušil VOP a použil bug ve svůj prospěch.Tenhle bug je asi novej a jestli se stím nic neudělá tak to zas budou použivát všichni a stanice budou k ničemu když nemuže člověk branit stanici a stanice se taky nebraní :(
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Aktualni problem byl nahlasen k reseni.
     
  3. Docasne riesenie je take, ze hrac sa da napadnut PETom v utocnom mode a potom aj lodou.
     
  4. Ok ta děkuju za info :) mužu požadat o uzamknutí?Pro mě vyřešené
     
  5. Sice to k tomu moc nepatří, ale souvisí to taky ohledně toho že se strašně bugují npc, už jsem to tu 1x hlásil že neustále se to samo od sebe buguje, že to přestane střílet, prosil bych o poslání tohoto problému dále a odbugnutí.
     
  6. *ceramics*

    *ceramics* User

    Ahoj.
    *-MINI-SADA-* Nepíšeš zcela pravdu, stanice do mě šla, jde do všechny. A jaké porušení ? To že, mi to našlo soupeře do TA, a IHNED mám ochranu, za to já nemohu, tato věc je tu od začátku. A to se musí hned jednat o porušení ? Co když jsem zapomněl že jsem přihlášený do TA, nebo jsem to prostě jen tak nechal ? BP to nedomyslel, a za to my hráči, jak čekáme do TA s ochranou nemůžeme.
     
    GoodCraftCZ tohle ocenil(a).
  7. TRIXT

    TRIXT User

    *ceramics*: No popravdě, už to, jak jsi to napsal, spíše to zavání úmyslem. V podstatě české oblíbené "Já nic, já muzikant". :D
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Jak napsal kolega, problem je v reseni, jak a zda BP posoudi pripadne zneuziti, je na nich. Pro autora je tema vyresena, takze LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.