Bug Zeta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kecokeco, 15/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kecokeco

    kecokeco User

    Zdravím , mám taký problém. Prešiel som už 12 Ziet a nechcú mi padať Havocky, není nejaký problém v databáze? ďakujem za prečítanie a za odpoveď.
     
  2. myslim, ze to sa moze stat...ja som to mal tak isto, ze mi velakrat posebe nic nepadlo a potom to zacalo padat
     
  3. kecokeco

    kecokeco User

    Hrám na tom účte od 2013 , a vôbec nič nepadá , ani lf-4. Spravil som si nový účet a budem tam skôr full , ako na tomto.. Ja si myslím že vznikla nejaká chyba. Mlátim tam do toho peniaze čo to len ide. Ale toto som fakt nečakal..

    Budem na tom od rána do večera , a aj tak vždy ten istý výsledok..:(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/10/16
  4. Borat

    Borat User

    Sú ľudia čo majú aj 0/20 možno aj horšie. Proste nemáš nato nejako šťastie.
     
  5. Athos

    Athos User

    Jde o štěstí, hold to štěstí v bránách nemáš :D
    Někomu na ful havoc stačí 15 zet, někomu jako mě 34, a někomu 80.
    Třeba ted ti nepadaj, a pak ti začnou padat.
    Je to jen a pouze o štěstí, s tím ti nikdo neporadí, a ani jinou odpověd nedostaneš :D
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    To už je moda, že každý den budem mluvit o "bugu v zetách"? :D
    Máš šanci plus minus 25%. A klidně ti může 20krát nepadnout a pak 8krát po sobě, i takoví lidé tu jsou. :)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    V zetach ziadne bugy nie su a ani v systeme nie je nic tajne co by to zahadne blokovalo, ide len o smolu.
     
  8. Borat

    Borat User

    Považujem za zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.