Bug zo zelenym klucom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pᗣᗧ•••Nαrcis••, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes približne o 8:25 som splnil dennú úlohu, dostal som zelený kľúč, je to aj v denníku:
    [​IMG]

    ale ten kľúč mi zmiol keď som sa snažil otvoriť bedňu na 1-5. Niečo to tam hore napísalo velkým neviem čo (škoda že sa to neukladá do logu) a kľúč zmizol a bedna sa neotvorila. Aby ste to moli lahšie preveriť nebudem hrať a pozrite sa sami do denníka alebo čo to vy máte a uvidíte. Ak sa problqem vyriesi chcem spet svoj zeleny kluc.

    NAD BEDŇOU SOM STÁL CCA 15-20 SEKUND

    Toto je log:
    [​IMG]

    Tie posledné 3 riadky sú bonus boxy ktoré som zobral PRED zobratím zelenej bedni. Takže to tam ani nezapísalo že som sa ju snažil zobrať, no kluč mi ako píšem zmizol.
    [​IMG]


    Dakujem za vyšetrenie
    CZ3 160998322
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Ale na ucte klic k bedne mas. Tak kde je prosim problem?
     
  3. Už hej už mi ho asi nejaky tajny system vrátil, problem bol ten posledny scrfeen neukazovalo mi ho akoby som ho nemal.
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Tak tajný systém říkáš jo :D

    Ono se občas stane, že odměny z úkolu jako jsou zelený klíče,emp atd. se ti jakoby nepřípíší ,tedy na tom účtě je máš,ale nevidíš je..Tak příště zkus kdyžtak nejdřív relog a uvidíš že ti to tam naskočí ;)
     
  5. Korben

    Korben User

  6. ja som skusal len f5, dobre mozte lock je to vpohode
     
  7. Korben

    Korben User

    F5 je relog, to by malo potom ukázať. Tak hlavne je že ho máš.

    Vyriešené, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.