Chyby Bug zo zlavami za €

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *****PapikSVK*****, 22/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, dnes som kúpil zľavý za 1,49€ Mám aj premko....
    Predtým ako som ich kupil som v hre kúpil piratský box za 1050U. a po kupení tohto balíčka opäť za 1050U.
    Zbytočne kupení...
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ja sa obávam, že nerozumiem o čom píšeš. Vysvetli to zrozumiteľnejšie prosím ťa
     
  3. Takže ešte raz nastavil som si v hre nech mi kupuje kluč ked kliknem na tu zelenu krabicu tak mi ju kupilo za 1050 uri...
    Tak si vravim že si kupim zlavy za 1,5€ až ma menej stoja a ked som si ich kupil a vezmul som krabicu tak stale mi strhavalo 1050 uri..
    A stale mi aj strhava 1050uri.... Dufam že Jessie už pochopíš
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    *****PapikSVK***** Bedna stoji normalne 1500U, pri 25% balicku + 5% premiu = cena 1050U. 1500-30%=1050

    .
     
  5. Asi si měl ještě slevu, když si klíče kupoval :)
     
  6. nemal som zlavu viem to na 100% asi bug..... Už to nechám tak.
    Poprosím o lock.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    *****PapikSVK***** Jednoducho mas zlavu 30% a pri tejto zlave stoji kluc 1050U, lacnejsie ho budes mat len cez specialne akcie kedy je zlava v obchode.

    Zodpovedane, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.