bug ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem whiskey21, 24/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. whiskey21

    whiskey21 User

    ahoj , mám takový problém, který se včera objevil . Korunka nad mou hodností se posunula doleva . není srovnána s hodností a nevypadá to moc pěkně ... to samé vidím i u ostatních hráčích . má , nebo měl někdo stejný problém ?

    díky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. čo som si všimol tak to ma skoro každy hrač posunute
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. whiskey21

    whiskey21 User

    Aha ,tak snad s tím brzy něco udělají ,díky za info,aspoň vím že v tom nejsem sám



    Jinak nějaký mod by k tomu nemel nějaké informace? Všiml jsem si že to mají hlavně nižší hodnosti .. u vyšších je to normální

    Dik
     
    Naposledy upraveno: 26/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. whiskey21

    whiskey21 User

    pardon za další příspěvek ,ale zajímá mě jestli o tom ví nějaký mod a zdali by mi to dokázal vysvětlit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Nemaju to vsetci hraci a nad vlastnou hodnostou je pekne rovno,no zrejme zobrazovacia chyba
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ano jedná se o chybu scriptu, jedná se také i o chybu grafiky, to jen ukazuje jak je tato hra přeplácaná zbytečnostmi a nesmysly..

    (Chyba se týká 2D i 3D klienta)

    Vice na Screen:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. a tato chyba je na clientu 3D ? nebo 2D ? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Na 2D i 3D klientovi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Arya

    Arya User

    whiskey21, pravděpodobně se jedná jen o vizuální chybu. Chápu, že to nevypadá hezky a kazí to dojem celé lodičky. :) Ovšem vzhledem k tomu, že se nejedná o nic závažného a není to věc, která by znemožňovala hrát nebo negativním způsobem ovlivňovala možnosti hráče ve hře, tak úprava zřejmě nějaký čas potrvá.
     
    whiskey21 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. whiskey21

    whiskey21 User

    Vypada to jak když má někdo vyhozenou hubu z pantu :D

    Jinak díky aryo
     
    -baghira2- a *RimmerH* tohle ocenili.
  11. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Já to mám nebo vidím v pořádku a na některých hráčích to vidím šejdrem. Snad jen u některých hodností se to tak zobrazuje.
     
    Naposledy upraveno: 29/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Arya

    Arya User

    Téma tedy uzamykám jako zodpovězeno a přeji všem hodně štěstí ve hře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.