Chyby Bugnuté suroviny v lodi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĸeɴɴy★ℓαsт•sтαɴdιɴg, 10/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den mám promerium v lodi to však nejde dát ani do lodi a ani prodat. Zkoušel jsem všechny 3 základny, ale ani v jedné nejde prodat. Taky sem zkoušel umřít ale pouze se odečetlo z nákladového prostoru a chyba stále přetrvává prosím o pomoc.
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj ĸeɴɴy★ℓαsт•sтαɴdιɴg

    ako ti už písal spoluhráč vyššie, je potrebné aby názov témy, vypovedal aspoň trocha o tom o čom je tvoj problém. Prosím ťa aby si nabudúce nám v tomto pomohol a udržiaval fórum priehľadné aj pre iných hráčov

    Takže ak chceš predať suroviny ukazuje ti, že máš plný prázdny nákladny priestor, ale akonáhle chceš zbrať cargo alebo poslať zo skylabu píše ti, že sklad je plný? Pozri si v Invetáry hangáru, či tieto suroviny sa tam zobrazujú.
     
  4. Přihlásil sem se po dlouhé době a nikde neni nic ani v nákladovém prostoru ani v inventáři nevím co se stalo ale děkuji za snahu. Omlouvám se za špatný popis.
     
  5. mne sa stalo to isté so sepromom a stále to pretrváva pomôžte mi dakto
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Pokud hlásíte nějaký problém, je potřeba vaše ID.
     
  7. mám naprosto stejný problém akorát že ani laser nejde updatovat pomoci surovin (jen pomocí CPU) a to se pochvíli seprom zase objeví v nákladním prostoru. Hlavně se obávám abych nebyl potom obviněn za zneužívání bugů.
    ID:48735829 CZ1
     
  8. moje id je 100970056 cz1
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.