Chyby Bugnutý titul "Pán sedmi galaxií" ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »VojtaFinga«, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    můžu se zpetat, proč není vidět postup u titulu "Pán sedmi galaxií"? Dle mého názoru tento titul mám již vlastnit, protože si každý den zapisuju kolik konvojů jsem již sestřelil a už jich mám myslím víc jak 100, ale titul nikde a nevím ani kolik jich tím vlastně mám.. kdyby někdo věděl jak to opravit budu rád :)


    Díky předem a hezké odpoledne přeji^^
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Myslis nebo vis?

     
  3. V tom případě nevím, jak je možné, že mám již titul Zhouba demanerů, když mám sestřelno teprve 16 Freigterů :)
     
  4. Gelda

    Gelda User

    Těch 16 máš započítaných do Rankingových bodů ( Nastřelil jsi ho první ) Pokud jsi se jeho ničení pouze účastnil tak z něho nemáš RB ale i tak se ti v deníčku napíše " Zničil jsi nepřátelskou loď Demaner ... " A započítá se ti do achievementu na lov demanerů.
     
  5. Ano a to je ten problém.. :) Nevím kolik jich ještě potřebuji do achievementu "Pán sedmi galaxií", když se mi nezobrazuje postup :)
     
  6. Gelda

    Gelda User

    No tak doporučuji projet PC pomocí CCleaneru a znovu se tam podívat... Ono to mnohdy řeší spoustu takovýchhle " bugů " :)
     
  7. Pc jsem již pomocí CCleaneru pročistil a je to stále stejné :) Ptal jsem se kamaráda a ten má stejný problém :) Neví kolik mu schází do dalšího titulu.. prvních pár dní se mi to tam ukazovalo, ale se včerejším nebo předvčerejším restartem serveru se to smazalo a nevíme nic :-(
     
  8. Gelda

    Gelda User

    Jen taková hloupá otázka... Nezobrazuje se ti počet třeba proto že už máš ten titul splněný ? :D Protože jinak nevím co ti poradit.. :)
     
  9. Nene mám ho zabarvený šedě, takže ho nemám :) A ani ve výběru ho nemám, abych ho mohl nasadit :)
     
  10. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Mam stejný problém od včerejšího odpoledne, postup při plnění achievementu nejde vidět. Takže zbývá pouze střílet, střílet a střílet do doby než přijde další titul :D
     
  11. Já jich dnes udělal spoustu.. a už mě to nebaví, podle mě mám již titul mít a je buglý :)
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT smazané, sleduj oficiální oznámení a hru, nepochybně se to brzy dozvíš ;)
     
  13. Drift1

    Drift1 User

  14. TRIXT

    TRIXT User

    »VojtaFinga«: Pokud se blíží splnění úspěchu a získání titulu, tak těsně před koncem se mi přestane zobrazovat čítač. Je to ale jen zobrazovací problém. Pravděpodobně jich ještě 100 nemáš, ale chybí ti jich jen pár. Pokračuj v plnění úkolů a dle mě ten titul brzy obdržíš.
     
  15. S tímhle nesouhlasím. Funguje to tak, že ten Demaner se postupně přeblikává všem, a nakonec se teda jakoby náhodou někomu připíše. To samé je i u malých Demanerů, a proto si tu plno hráčů stěžuje, že mu do toho vystřelil nějakej flaxáč 2x a on pak nedostal žádnou odměnu => shrábnul mu ji ten flaxáč. Kolikrát jsem nastřelil Demanera jako první, střílel ho celou dobu a do sestřelů (r.b.) se nezapočítal, a pak jindy když jsem přilítnul až ke konci se najednou připočítal.

    Jinak zpět k otázce. Mám stejný problém od doby, kdy jsem dosáhnul 3. titulu (sestřel 50 Demanerů). Takže od 50 výš si to asi musíš počítat sám, ten problém má více lidí a všem se to stalo právě po dosažení tohoto 3. titulu.
     
  16. Pečlivě jsem si připravoval rozpis, kolik mám za den demanerů zabít, abych tituly stihl všechny :) Ovšem ve čtvrtek se postup zakryl nebo zmizel a já nadále nemohl zaznamenávat kolik jsem jich udělal za den a kolik mi jich ještě chybí :) Ve středu jsem jich měl zabitých 77 a každý den jsem kvůli tomuto titulu strávil u DO cca 5 hodin o minulém víkendu ještě víc, protože jsem věděl, že tento titul bude mít málo kdo. Rád bych věděl, kolik jich vlastně mám do otevření achievementu toť vše :)
     
  17. Ahoj, nejsi sám komu se nepřipsal titul, kamarád nedostal ani ten za 25 a to už jich má o dost víc. Mě se taky nezobrazuje, kolik mi chybí do získání, podle mojí statistiky mám 88, tak uvidíme, jestli to zítra naběhne, sám jsem zvědavý. Problém je od okamžiku, kdy opravili - přeložili tituly, bylo to tuším ve čt odpoledne a i časy kdy se objevoval Demaner byly ten den posunuté o 10 minut. No na každý pád to zatím neopravili a i když ta akce sama o sobě se mi líbí, tak ty chyby a nedodělky to dost kazí.
     
  18. Rád bych uvítal názor adminů nebo alspoň jestli nemají nějaké informace, když vidí, že je něco špatně :) Když jsou tedy tituly buglý, dostaneme je někdy? :)
     
  19. Rád bych zjistil, jestli je nějaká nová informace k buglému titulu, už to pomalu bude měsíc a je ticho. Docela mě to štve, ten titul jsem chtěl a docela jsem to měl těžké to splnit a pořád ho nemám. Já vím, že je to záležitost BP, ale tak nějakou informaci by k tomu mohli dát.
     
  20. Belgam

    Belgam Guest

    Takove opravy jsou jako posledni,takze musite cekat az to nekdy opravi. Titul nema vliv na hrani.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.