Chyby Bugnutý titul "Pán sedmi galaxií" ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »VojtaFinga«, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Asi není nic nového, ale celkem by mě zajímalo, jestli to vůbec někdy opraví, 2,5 měsíce po konci akce a žádná info a už vůbec žádná náprava.
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Vy jste z toho titulu uplně hotový,co je na něm tak zvláštního? :D lepší jsou tituly cenné..:D
     
  3. Prostě se mi líbí a za druhé jsem zrovna ten týden měl problémy s netem, poskytovatel mě omylem odpojil a týden jim trvalo, než to napravili a já tak mohl používat jen mobilní připojení, to si neumíš představit, jak strašně se to dělalo. A když už jsem to zvládl, tak to ani nedostanu. No a když to vezmu obecně, tak je akce, má nějaké podmínky, já je sice splním, ale vinou chyby ve hře nedostanu, co je slíbeno a jiní hráči ano a nikdo to pak ani neřeší a počkají až to vyhnije. Promiň, mě to vadí.
     
  4. Korben

    Korben User

    *G*O*L*E*M* Vyhnije ? :) Titul , je pre funkčnosť hry, nepodstatný. Tebe opravovali týždeň , čo je dosť dlho na to, že ťa omylom odpojili a to vedeli kde chyba je.

    No tu sa môže jednať o chybu, ktorá môže byť schovaná , niekde možno malá chybička v zdrojovom kóde. Avšak ak sú omnoho závažnejšie chyby , tak táto chyba je úplne zanedbateľná. Tak že nič iné ako čakať na "nič" , ti neostáva.
    BP priebežne chyby opravuje , no kedy príde na radu táto chyba, ti nikto nepovie, ale ak to opravia, tak sa to určite dozvieš.
     
  5. coolmen

    coolmen User

    Tech chyb z titulama bude více.Me zase titul :At lasery svistí.Kdyz jsem se blízil ke konci tak to zešedlo a nic to neukazuje.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    *G*O*L*E*M* ono vzdy chvilu trva nez titul opravia, halloween tituly opravili iba nedavno, proste tieto veci niesu podstatne a vzdy idu az na koniec...treba len cakat

    coolmen to robia vsetky uspechy, cca ked ti chyba uz len 5% z uspechu na dokoncenie prestane to ukazovat pocet ale uspech normalne dokoncis, toho sa nemusis bat
     
  7. OK jestli se to opraví, tak to jo. Já umím být trpělivý, ono ostatně co nám jiného u téhle hry zbývá. Ale fakt by mě naštvalo, kdyby to vyšumělo jako některé jiné věci, které tu ani nebudu zmiňovat abych nebyl OT. Díky za info, už je to dost dlouho a tak jsem se chtěl ujistit, že to někdo aspoň vede v evidenci.
     
  8. Zafod

    Zafod User

    A to mě by to nenaštvalo. Naopak, ať jsou nefunkční všechny mimo přenosných a akčních titulů. Vždyť titul býval ve hře opravdu něco, dnes už nic neznamená...
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    A kolik hráču se o něj bylo..dříve si se ani ze základny nepohnul kvuli válkám které čekali na to jen až vylítneš.:D
     
  10. No dřív bylo hodně věcí jinak, hlavně byli hráči. Vyletět ze základny bylo vždy riziko, nebo se na ni vracet prodat šutry co člověk nastřílel, často tam čekala skupina 20 loděk a už se opravovalo. Mám teď úkol na nějaké lodě a upřímně mám problém vůbec nějaké potkat. A když už potkám a solím to do ní, tak mi smahne mrazící raketu a uletí. Fakt bezva tyhle zlepšováky. Koho by to bavilo vyházet spoustu munice a soupeři stačí 1 raketka za 20 uri? Pánové hra se změnila a ne vždy k lepšímu. Ale když ani nebude fungovat to, co je v rámci akce slíbené, tak proč myslíte že to někdo vůbec bude hrát? Já tituly nevymyslel, ale když už jsou, tak ať fungují jak mají. A jsou hráči co jedou na BZ, někdo zase na TOPy, já se bavím achivementama a zaždý další už je pro mě docela těžko dosažitelný, a když už ho udělám, tak ho logicky chci dostat. a Vám nic nebrání zkusit najít někoho s přenosným titulem, já naposledy nějaký viděl když byla právě akce na Demanery.
     
  11. Ahoj no ktem titulum ja to nejak nehlidam ale vsimnul jsem si ze neco pres pul roka sem se nehnul z mista a nedavno to skocilo jak to opravili. Myslim ze jsem mel 62% a po oprave mam 70% hotovejch chce si to jen pockat no Golem ty sve titulky dostanes neboj;)
     
  12. Ahoj, tak dnes se mi objevilo počítání u demaner hunt achivementů, rád bych reklamoval nesmyslný počet. Podle počítadla mám 62 což absolutně odmítám. Měl jsem jich cca 120. Už když se jim to rozhasilo jsem měl těch 62 a to jsem jich potom dal jednou tolik a počítal jsem jen ty, kdy jsem byl celou dobu na mapě i v okamžiku, kdy bouchnul.
    Podle mé statistiky ten současný počet odpovídá tomu, co jsem sestřelil do st včetně, kdy se jim to počítadlo rozhasilo, a čt-ne se mi už nezapočítal žádný.
    Já ten titul chci, protože jsem si ho poctivě nahrál.
    CZ1, [​IMG] 56792707
     
  13. Korben

    Korben User

    No je pekné že to chceš, ale toto je fórum a my tu nič nedávame, neopravujeme a ani nepripisujeme.

    Nemusia ti to pripísať ani na podpore hry . Individuálne náhrady sa neposkytujú.

    1.2.13 Hry a služby jsou průběžně aktualizovány, upravovány, rozšiřovány a obměňovány. Uživateli je tedy uděleno právo využívat pouze tu verzi hry či služby, která je v danou chvíli aktuální.

    Tak že tebe sa pripísali dané NPC pokiaľ to išlo. Ked sa to pokazilo, tak sa ti NPC nepripisovali a ani sa ti nemohli. Jednoducho v danom čase, táto funkcia nebola dostupná a ty si strieľal NPC ktoré sa ti započítať nemohli.
    Tak že ak chceš titul, budeš ich bohužiaľ musieť nastrieľať znova.

    Pred tým ako by si sa chcel naďalej dohadovať, odporúčam prečítať VOP.
    ----------------------------------------
    ----------------------------------------
    OT post zmazaný. My sa tým neoháňame, ja som hráčovi vysvetlil aká je situácia a aký má nárok. Je to vysvetlené, jasne a stručne.
    Nebudem tu zbytočne chodiť okolo horúcej kaše a písať mu hlúposti. Napíšem rovno ako to je.
    Láskavo si uvedom že tak ako platia pravidla pre hráčov, tak platia aj pre nás a keď niečo nejde , tak to nepôjde ani keď sa tu od jedu roztrháš.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.