Bugy apod.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem baty77, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. baty77

    baty77 User

    přejdu rovnou k věci, mám tu 3 bugy, které v poslední době hojně zaznamenávám...
    server:ČESKO1
    ID:34350125

    Problém č. 1 - (ne)bouchlá loď
    1. Loď má plno HP a nikdo na ní neútočí a žádným způsobem nemůže být poškozena,
    přesto však vypadá jako by vybouchla(zobrazí se animace výbuchu). Fyzicky však loď není zničena, ale ,,jen" vypadne spojení. Než se ale zobrazí možnost nového spojení uběhne často i několik minut. Často se mi to stává, když mě někdo sestřelí, já se dám oživit a opravuju se, a přitom ,,jakoby vybouchnu". Od opravdického zničení se to však liší tím, že se tam nezobrazí lišta s nabídkami oprav a když se tzv. ,,relognu", jsem naživu.
    2.bohužel nemohu vložit screen, protože mi nepřišel odkaz z imageshucku, tak to sem aspoň přepíšu (doufám, že to stačí...): Speedtest - ping = 58 ms
    - download = 2.5 Mb/ps
    - upload = 0.28 Mb/ps
    Pingtest - ping = 52 ms
    - jitter = 8 ms
    3.Oracle Corporation
    Version: Java 7 Update 25
    Operating System: Windows 8.1 Pro
    Java Architecture: 32-bit

    4.
    You have version 11,8,800,94 installed - Flash player

    5.
    Verze:20.0.1387.77 - Opera je aktuální
    Aktualizační kanál:Stable
    Systém:Windows 8.1 32-bit




    Problém č.2 - zvětší se minimapa
    1. Minimapa se zvětší v nepoměru(velikost zobrazované mapy je stejná, akorát se zvětší okraje minimapy, takže je vidět i radiační zóna), a roztáhne se přes bezmála půlku obrazovky a zastíní bojiště. Několikrát mě kvůli tomu již sundali...
    2. viz. výše
    3. viz. výše
    4. viz. výše
    5. viz. výše


    Problém č.3 - prolet bariérou (na pirátských mapách)
    1. Na mapě 5-2 jsem letěl vyměnit palládium... hned jak jsem se teeportoval na mapu, zadal jsem kurz přes osu mapy(jsem EIC, z prostředního portu) abych doletěl do stanice a směnil palladium... Klik jsem však až za stanici, a to tím způsobem, abych vletěl dovnitř a na zadní straně stanice se zachytil o stěnu stanice. Místo zachycení jsem stanicí ,,proplul" a ocitl jsem se za stanicí bez zóny neútočení...
    2. viz. výše
    3. viz. výše
    4. viz. výše
    5. viz. výše


    děkuji za vyřízení, omlouvám se za chyby, nahlašuji to poprvé
    -Baty77
     
  2. Korben

    Korben User

  3. baty77

    baty77 User

    ok, takže
    speedtest :[​IMG]
    pingtest:[​IMG]

    -btw ta nějak jsem to oříznul v MS paint aby tam nebyly ty přitroublé reklamy...

    EDIT: ještě pro přesnost přihodím nějaké údaje o PC(respektive notebooku):
    OS:MS 8.1 PRO 32-bit
    Procesor: Intel Celron CPU 540 - 1.86 GigaHertz (GHz)
    RAM: 1 GB
    Microsot Basic Display Adapter

    CCleaner: v4.09.4471, mažu asi jednou za 3 dny
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    baty77 v prvoti vidím jeden problém, nemáš aktuálnu javu a ani FP.

    Ďalej test sa robí na Nuremberg (speedtest) a Franfurt (pingtest), nie na Prahu.

    O PC už ani nehovorím, nespĺňa totižto minimálne HW požiadavky na hru. Ako sapozrejme hru pustíš, dá sa hrať ale 1 GB operačnej pamäte pri pustených viacerých procesoch na pozadí môže vykazovať problémy, mávaš všetko zbytočné povypínané? Myslím tým TS, skype, iný prehliadač, proste všetko čo k hre nepotrebuješ.
     
  5. Korben

    Korben User

    Obrázky som ti upravil , neboli vidieť. Prečítaj si bod 2 pre vkladanie obrázkov.

    Pri vkladaní výsledkov testov, nieje potrebné robiť obrázky.

    Pre speedtest , stačí kliknúť na Share this result , potom kliknúť na ikonu vkladania obrázku a pomocou ktáves Ctrl+V , vložíš link a potvrdíš.

    To isté urobíš pri pingteste , len tam klikneš na Direct link.

    Testy sa robia na server Frankfurt a ako spomenul kolega, tak prvoradý problém je java a určite by si mal uvažovať nad doplnením ram pamäte.

    Tak že si preinštaluj javu a skús urobiť testy znova.
     
  6. baty77

    baty77 User

    děkuji za radu... k těm obrázkům? jen jsem je chtěl oříznout, aby tam nebyly ty reklamy... Javu přeinstaluji... Jinak všechno mám vypnuté a hru hraju na minimum... FPS mám často jen pod 15... Ale jak říkám nemohu si dovolit lepší HW... Aspoň ne několik měsíců...
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    V tom prípade si môžeš len všetko aktualizovať, nie len javu ale aj ten FP a zaťažovať RAM čo najmenej, potom ti môže ísť hra čo najplynulejšie. Samozrejme nejaké problémy musíš očakávať, len sa snaž udržiavať v takej kondícii, aby ich bolo čo najmenej :)
     
  8. baty77

    baty77 User

    jistě, každý týden budu poctivě aktualizovat a děkuji za rady...
    Nemám dalších otázek...
    Klidně můžete locknout
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Nemáš za čo.

    Považujem teda za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.