BUGY na formace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *VEČERNICE, 6/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,nyní mně asi spousta hráčů zatratí,případně budou nadávat,ale nedá mi,abych o tom nenapsala.Není to fér vůči poctivým hráčům.Dozvěděla jsem se bugy na formace,konkrétně Motýla a Diamant.

    Píšu Vám to proto,aby jste zjednali nápravu,aby se toto nemohlo dít dále,neboť nato doplácí poctiví hráči.
    Předem moc děkuji za zjednaní nápravy.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/9/16
    -baghira2- a Altlantis tohle ocenili.
  2. Borat

    Borat User

    Ahoj *VEČERNICE,

    O chybe už vieme nejaký ten deň a chyba je už aj hlásena a dúfam že toto vyriešia čo najskoršie.
     
  3. Děkuji Borate,to mi stačí,protože to opravdu není fér vůči poctivým hráčům,když vlastně cubicona,nebo uberku může dělat i slabý hráč x1 municí,stačí,když si bude doplňovat bž.
    Jinak děkuji za odpověď a doufám,že to co nejdříve opraví.
     
  4. No a teraz to budú robiť všetci......majú to aj s návodom
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    Tiež si to všimam na mape ako väčšina ľudí lieta na falterovy s plným štítom.

    Pokiaľ to je hlásené tak už len čakať a dúfať že to bude čo najskôr v poriadku.

    Rasputinn13 text som upravil takže "návod" je preč nakoľko ja a kolegovia vieme o čo presne ide.

    Tak považujem to za zodpovedané a prajem pekný zvyšok dňa ;)
    Lock.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.