Chyby Bugy v hre.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *****PapikSVK*****, 10/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer prajem milým spoluhráčom, moderatorom, adminom. :)
    Neviem, čí sú tieto bugy už nahlásene nemám moc času behať po forku.

    1) Citadel speed schopnosť

    2) Vengeance Lightning

    3) Motýľ

    To je asi tak všetko čo som si všimol v hre. Pekný zvýšok večera. :)

    Detaily bugov vymazané.
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    1) Citadel turbo hlásene
    2) Vega ligtening hlásené
    3) Motýľ hlásené

    Tvoj príspevok som upravil, a bugy vymazal aby sa to zbytočne nerozširoval ak ešte o tom niekto nevie, do opravenia. Hádam sa nepohneváš :)

    Ďakujeme za pozornosť :) veríme, že developery sa k tomu dostanú čo najskôr a tieto chyby a niekoľko ďalších vyriešia čím skôr
     
  3. Jessie samozrejme nie aj som si sám vravil, že to som sem nemal písať ďakujem za to, že si to spravil za mňa. :)
    Ešte chcem dodať dosť vážny bug často keď sa portujem tak nevidím porty a skače mi obnoviť spojenie.
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Neviem či to je presne bug, ale už o tom písalo pár hráčov a myslím, že to dokonca riešili moderátori z druhých krajín, že to pár ľuďom robí
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Schopnost citadelky by mala byt uz 2 dni opravena. O formaciach a Ligtningu vieme.

    Tie porty nie su ziadny bug, to je skor chyba na trase, niekde v sieti alebo v PC. Mne osobne portal nikdy nezmizol. Tato chyba nebude na strane BP, skor je to nieco co sa vyskytuje u urcitej skupiny hracov, nie u kazdeho. Preto som nazoru, ze problem treba hladat inde.
     
  6. Altlantis

    Altlantis User

    Ještě si zapoměl na bug s diamantem :) Ten teď využív hodně lidí hlaně na 4-5 kdy si na diamantu točí UVK na stojáka i flaxíky
     
  7. neviem či to je bug, ale mne teraz dava z saimonov strašne veeľa scrapu, snad za 10 min aj 30 :D.. a skoro z každeho
     
  8. Altlantis

    Altlantis User

    Bug- jednoduše řečeno je chyba ve hře.Kdysi se zneužíváni těchto chyb trestalo
     
  9. a teraz ako nie ? :D ja si pamätám že ževraj bol bug v LoW a padali aj učty dole za to..
     
  10. Altlantis

    Altlantis User

    Tak si prolistuj forum, nebo koukej na mapách kolik těch bugu je. Nebudoi to trestat a odůvodnění bude že by museli zabanovat celý server a podobně..V podstatě čím víc lidí to bude dělat, tím menší šance na trest bude
     
  11. no tych bugov je vela to ano :) a no to teda ano..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.