Bugy?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RessY, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RessY

    RessY User

    Zdravím, mám dotaz ohledně 2 chyb ve hře co se mi staly a stále trvají.
    První problém je, že jsem asi před dvěma měsící dostal na chat ban na 24 hodin, ale když jsem po skončení banu chtěl obnovit chat, tak nenaskočil a pořád nefunguje, když to ale udělám na jiném PC (myslím tím i mimo svou wifi) tak normálně funguje, zajímalo by mě jestli to jde nějak opravit, díky. A muj druhý problém je čerstvý, stalo se to asi před 50 minutami když jsem chtěl vstoupit do UBA arény... zasekla se mi hra, odpočetl se čas 30 sekund čekání na soupeře a nic se nedělo, celá hra zamrzla, tak jsem se relognul, ale nemůžu se přihlásit do hry, pořád dokola tam běhá "vytváří se spojení". V menu u hangáru který mám aktivní a lítal jsem na něm (Lightning Vengeace) to píše Stav:Aktivní Místo:JP-pre. Věděl by někdo prosím jak tyto chyby opravit? Hlavně tu s hangárem, koneckonců bez chatu se dá žít, díky.

    - RessY
     
  2. Borat

    Borat User

    Ahoj RessY,

    Ohľadom chatu si napíš na podporu. Viď príspevok od kolegu.

    No a ohľadom UBA arény budeš musieť tiež napísať na podporu aby ťa z nej vytiahla.
     
    Jessie a RessY tohle ocenili.
  3. RessY

    RessY User

    A kde přesně můžu prosím napsat na podporu? Nikdy jsem tam nic řešit nemusel
     
  4. Borat

    Borat User

    Tu ti prikladam odkaz FAQ - Kontaktní formulář na support aby si vedel ako kontaktovať podporu, ale pokiaľ si rozklikneš prvý odkaz, ktorý som ti dal tak tam je to isté. Taktiež dbaj nato, že je víkend takže odpovede sa môžeš dočkať až v pondelok.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  5. RessY

    RessY User

    Dobré, už jsem to našel, díky moc za odpověď :) Doufal jsem, že mi ještě někdo bude v tuhle pozdní dobu schopný poradit :)
     
  6. Borat

    Borat User

    No tak už je dosť neskoro a ešte je k tomu aj víkend, ale človek nikdy nevie.

    Hráč odoslaný na podporu hry.
    Lock.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.