Návrhy Čas u boosterů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TeamEM5os, 9/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro ?

  1. Ano

    124 hlasy(ů)
    93.2%
  2. Ne

    9 hlasy(ů)
    6.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    Dobrý den,už dlouho jsem přemýšlel nad jedným návrhem.

    Čas u boosterů:

    Myslím že by se šiklo hodit za boostery čas od koupení ( min,hod. ) v herním okně aby nemusel koukat do obchodu,aspon by hráč věděl že mu už boostery končí a může dokoupit další :rolleyes:

    Pozitiva/negativa

    +.Lepší spokojenost hráčů
    +.Hráč by věděl jestli může jít ještě lovit nebo ne,viděl by kolik mu zbývá do konce boosterů

    -.Určitě nějaký programování u BP

    ID:161663505
     
    Naposledy upraveno: 9/6/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Joe

    Joe Guest

    ale vždyť to je vidět ;) screendoba boostru.png
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    Já myslel v herním okně :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Broken

    Broken User

    Ja jsem určitě pro, uplně stejně jsem se zamýšlel nad tímto problémem včera, když mi skákali boostery za ničení NPC na uberce.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Jupiter33

    Jupiter33 User

    jak psal je to vidět.A také když ho nestihne dokoupit tak může jít do aukce tam jsou všechny.;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Mně to přijde docela užitečné i přesto, že se to dá najít v obchodě. Jedno malé vylepšení, které by nikomu neuškodilo, jsem pro.
     
    Naposledy upraveno: 9/6/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Broken

    Broken User

    Řekl bych, že jste ho špatně pochopili....on přímo myslí herní okno, tam kde lítáte s lodí a ne webovou stránku darkorbitu v sekci obchodu nebo inventáři nebo kde se dá všude najít booster. Proste otevřu si záložku Boostery (tam nahoře co máme PET, úkoly, partu apod...) kdyz najedeme na jednotlivé boostery je vidět jen např: RES-B01...a jeho představa by měla být: RES-BO1 (2h11min).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Broken my to myslíme dobře,ale je to zbytečnost.Jak už jsem říkal: když o boster přijdeš(skončí)
    můžeš si ho koupi v aukci.Proto je to zbytečnost
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    Jupiter33 ... nemyslím si že je to zbtečnost usnadní to hráčí hrání a nemusí koukat do obchodu jak dlouho mu booster trvá,jednoduše to uvidí v v herním okně v okínku boosterů :rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Broken

    Broken User

    No možná to myslíte dobře, ale jde určitě o to udělat něco pro hráče. Určitě to není nějaká věc, bez které se nedá hrát, ale určitě taková maličkost potěší...přeci jen jde o to, aby se co nejmeně lezlo na web a co nejvíce měl človek herní okno před sebou...a kontrola času boosteru na herním okně určitě k zahození není....tu se spíš jedná o to jestli je to pro programátory, tak težké přidat něco co v podstatě nemá co zkazit...protože jestli je to prkotinka na pár minut času, tak tím nikomu určitě neublíží a naopak udělají prostředí DO o něco příjemnější.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Jak už tu to opakuju 3krát.K čemu jsou asi aukce!o_O
    ps:.Já bostery jenom dražím.

    Broken ano bez té se dá hrát,já měl jenom 2bostery za celí herní čas
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. 123812

    123812 User

    Jupiter33 No tak to zopakuj po4 jestli tě to baví ;)
    Jinak, když nejde hlavní stránka tak se podíváš jak ? ..

    ANO..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Jupiter33

    Jupiter33 User

    no tak neni potřeba boster k životu.Někteří mi připadají že k životu potřebují
    vodu,jídlo,komp,darkorbit,bostery:D
    Ps:Když nejde hlavní stránka tak se musíš spokojit s tím že jednou za čas boster mít nebudeš
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Broken

    Broken User

    Jupitere omlouvám se, ale jsi asi natvrdlý...nápady mají být od toho, aby hru zlepšovaly/zpříjemňovaly...ty možná boostery tak neřešíš a proto to naštěstí není jen na tobě...na nápad jako takový se musíš dívat objektivně a ne jestli pomuže jen tobě...Každopadně určitě i tvůj názor se počítá, ale rozhodně není odpověď na to, že se mají podívat radší do aukcí...to je tak zaleťet k portu a ztratit někdy i několik minut, než se proklikáš k tomu času...
     
    bhagira22, -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  15. Jupiter33

    Jupiter33 User

    nejsem na tvrdlí,jen stojím za svím názorem.A hlasování nezměním:D.
    Ale ted spátky.Vím že každý má svůj názor,ale je vyloženě blbost a blbost bude i pro všechny kteří bostery nepoužívají
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. 123812

    123812 User

    Jupiter33 Tvůj názor ti nikdo nebere, ale stačí ho napsat 1 :rolleyes:
     
    bhagira22, -baghira2- a Broken tohle ocenili.
  17. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    Jupiter33 ... je to jen návrh,nemusíš tady 3x prskat že tohle ti přijde zbytečné...já si osobně myslím že by to většině hráču přišlo vhod. :rolleyes: Jednoduše příjemnější hrání i menší zlepšení,samozřejmě ti názor nikdo nebere a neříkej že by si neuvítal se koukat radši tam kde hraješ,než aby ses furt koukal do obchodu jak dlouho ještě zbývá. ;) A jak píše 123812 stačí napsat jednou svůj názor a nerozvíjet to dál. :rolleyes:
     
  18. jisap123

    jisap123 User

    Jupiter33: TY dražíš boostery v aukci. To ovšem neznamená, že ostatní je nekupují. Je to menší vylepšení, které by bodlo a bylo by to pohodlnější, než lést do obchodu a chodit booster po boosteru, kdy ti jaký skončí.
     
    bhagira22, -baghira2- a -xghost- tohle ocenili.
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Jupiter33
    No to by teda byla blbost...Já taky nechápu na co se vyrábí lyže, když nelyžuju :D

    Jinak, tuhle malou změnu to chtělo už dávno, takže já jsem jedině pro...nevidím v tom žádný zápory a kdo bude chtít, tak se klidně dál může dívat na hl. stránce na zbývající čas boostrů :D
     
  20. Jupiter33 a zároveň si uvědom, že ačkoliv TY jsi měl za celou dobu co tu hru hraješ jenom 2 boostery, někteří je můžou mít téměř permanentně!! A už nezáleží na tom, jestli je draží nebo kupují za Uridium, takový ukazatel zbývajícího trvání v herním okně prostě nic nezkazí, ale jenom zpříjemní hraní těm, kteří jsou schopni získat boostery častěji než ty!! A poprosím tě aby ses úplně zdržel komentářů o tom, jaké boostery jsou užitečné a jaké ne, o tom, jak svými výroky znovu a znovu potvrzuješ, nevíš naprosto nic...
     
    bhagira22, -baghira2- a morthiumCZ tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.