Návrhy Čas u boosterů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TeamEM5os, 9/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro ?

  1. Ano

    124 hlasy(ů)
    93.2%
  2. Ne

    9 hlasy(ů)
    6.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Též souhlasím s návrhem. Ukazatel zbývajícího času v herním okně by byl příjemný a zvyšoval by komfort hraní. Často se zapomenu podívat, kolik času mi na boostrech zbývá a pak se divím, když mi některý dojde. V herní okně bych měl mnohem lepší přehled. Navíc BP plánuje poměrně dost funkcionality integrovat do herního okna, takže proč ne zbývající čas boosterů. ;)

    P.S. Jen podotýkam, tento návrh zde není poprvé. Již tu jednou byl.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Dobrý nápad. Pro ty co hrají na čest a BZ je to užitečné, že si všimnou, že jim booster skončí dříve, než dokončí úkol, nebo bránu. a včes si pořídí nový. :)
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Neprinosny post smazan, na tvoje ano staci hlasovat v ankete.
     
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Jednoznačně dobrý nápad. Mnohokrát mi to chybělo třeba i u hodinových boosterů. Prostě, jak už někdo psal, mohlo by být číslo s časem přímo za značkou daného boosteru v herním okně.

    Jupiter23: Dal jsem si tu práci a ikdyž po přečtení tvých prvých postů, mi bylo jasné o čem bude zbytek, dočetl jsem. Nad inteligencí některých jedinců při psaní mi zůstává rozum stát (ne kvůli tomu, že jsi proti, ale ta argumentace...)
     
    bhagira22, -baghira2- a Spartakus tohle ocenili.
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    JJ určitě to bude přínosem pro zkvalitnění hry, ty dosavadní teploměry u boostlerů v herním okně jaksi nic moc neříkají
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -xghost-

    -xghost- User

    Jéé, to jsem ani nevěděl, že tam jde zapnout aspoň teploměr :) Každopádně tím spíš by tohle mělo být. Všade jinde, kde je teploměr, to jde klikáním přepdnout i na přesnou hodnotu (HP, štíty, sklad, ...). Takže v rámci jednotnosti GUI by to mělo jít přeepnout i zde.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Kubino

    Kubino Guest

    A ono to prepnúť nejde? Ja mám v hernom okne čísla keď chcem čísla, teplomer keď chcem teplomer.
     
  9. -xghost-

    -xghost- User

    No u toho boosteru to nejde přepnout na čas v podobě čísla. Ale teď už mi to asi došlo. Ten teploměr asi neznamená zbývající čas, ale jen procenta, kolik dává ten daný booster - protože když dám teploměr, tak zmizne např. "10%". Je to tak? Jestli ano, pak je můj příspěvek #27 nesmysl :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Presne tak, je to len graficky vyjadrená "sila" boostru, t.j. percentá sčítané obyčajnými, distribučnými prípadne okolitými boostrami :) Či číslo alebo teplomer vyjadruje to to isté, čas trvania v boostru je v hre len v obchode pri jednotlivých boostroch.

    OT pomazané. Páni, nebudeme sa tu napadať a urážať nech sú posty akokoľvek nezmyselné. Zbytočne autorovi znehodnocujete návrh.

    OT zmazané a ban za urážky kolegu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/15
    jisap123 tohle ocenil(a).
  11. oops.eu

    oops.eu User

    Super že to někdo navrhnul, sám jsem nad tím v týdnu přemýšlel. :) Než se prolézat obchodem zbytečným klikáním a nechávat zapnutého klienta na druhé záložce, určitě jsem pro. Stačilo by aby to ubývalo po hodinách(a dnech) a když to je pod jednu hodinu, tak by tam byli minuty(a nebo by tam mohli být jenom minuty, 361 minut do skončení, to nechám na BP :D), sekundy jsou zbytečný lag v klientovi. :)
    +co bych ještě dodal je, dát nějaký efekt, nebo zvukové upozornění při vypršení boosteru, aby si toho ten hráč všimnul ikdyž nemá zobrazené okénko boostery...
     
    bhagira22, -baghira2- a jisap123 tohle ocenili.
  12. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    oops.eu,tohle je sice všechno pěkný,ale zbytečně to děláš težší.. návrh je napsaný lehce.. jak to udělá BP je na nich :) a nemusíš mi návrh zlepšovat ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. oops.eu

    oops.eu User

    Promiň, ale myslel jsem že chceš aby jsme sem napsali svůj názor na daný návrh, jinak by jsi to asi ani nezakládal, když by jsme se k tomu nemohli vyjádřit. Jinak to zvukové upozornění by mi taky dost pomohlo, já jsem schopnej lítat a po hodině zjistit že už dávno nemám boostery... :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. jisap123

    jisap123 User

    TeamM5os: Podle mě, je naopak plus, když někdo navrhne nějakou úpravu. Od toho to taky i slouží, aby lidi mohli napsat svůj názor a co by zlepšili :) Sice je opravdu na BP jak to udělá, ale např. u svých návrhů já naopak každou radu uvítám :)
     
    bhagira22, -baghira2- a oops.eu tohle ocenili.
  15. svi1

    svi1 User

    Toto je věc, která mi dost a dlouhodobě chybí. Než se přepínat zbytečně do obchodu, bylo by komfortnější a daleko ryhlejší kliknout jen na ikonu boosterů a vidět, kolik mám času, než bude potřeba pořídit (koupit nebo vydražit) další. Jen technický dotaz na autora, případně na vás ostatní samozřejmě: Jak si přesdstavuješ, že bude časově rozlišeno normální a distribuční a boostery z kappy? Budou na řádku tři časové údaje?
    Jinak za mě ano.
     
  16. PaiMei

    PaiMei User

    Po velice dlouhé době (od návrhu na změnu hodností) návrh přinášející určité zjednodušení hry ne na úkor vypracování se, ale čistě uživatelsky. Já lítám prakticky jenom na boosterech a to jak normálních, tak i distribučních. Často jsem na uberce, takže hodinovky nabíhají. Hodnota času viditelná na horní liště v herních okně by mě určitě zkrátila čas věnovaný zjištění té samé věci na hlavní stránce. Jinými slovy, místo složitého klikání až do obchodu a díky compu i pomalému nabíhání stránek bych ten údaj viděl hned. Chápu, že pro někoho to může být nepodstatná záležitost, no pro mě by takové "ulehčení" znamenalo příjemnou změnu v hraní.
    Zajímavé je, že na toto jsem pomyslel už tolikrát, no, nenapadlo mě to dát do návrhů.

    Za mě ano (to je snad podruhé za celou dobu na foru, co toto píšu :) ).
     
  17. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    svi1 : Tak normal. boostry by se přičetly k distribučním tím pádem se přičte i čas. :) Každopádně bych si představoval že čas u daných boostrů bude u každého a to i boostr z Kappy. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Kubino

    Kubino Guest

    To je trošku nevhodné riešenie, pričítať časy, kedže ide o dva rôzne boostre. Skôr by boli vhodnejšie za sebou dva časy, napr. 17h / 6h ako pre obyčajný a distribučný booster.
     
  19. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    Kubino, tak nějak jsem si to představoval,tak jak to možná udělá BP je na nich,ale bylo by to dobrý :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Každopádně je to velmi užitečná věc, která nikoho neurazí a přidáním se nic nezkazí. Bylo by fajn mít při hraní tyto informace, jak se říká, rovnou pod nosem. I když jsem hráč, který jediné boostry, které má dostává z uber vetřelců, tenhle návrh se mi líbí. Předpokládám, že by to ocenila většina DO komunity, zvláště tedy silnější hráči.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.