Chyby Časté opakující se chyby ve scriptu a databázi.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥*Imunne_To_Death*♥, 20/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím tu všechny.
    Chci upozornit na velice časté a téměř triviální problémy týkající se chodu hry.
    Vyjmenuji tu pár z mnoha chyb v pár bodech.
    1). Časté chyby v SQL databázi.
    2). Závažná chyba v: internalMapRevolution
    Popis této chyby(files): Fotografie chyby: a). http://prntscr.com/5j49n1
    Spoustu chyb v internalMapRevolution způsobuje toto uživatelské rozhraní ovládání munice.
    fotografie: http://prntscr.com/5j4b8x
    3). Neustále se opakující chyba na položce internalMessaging (Game Mail)
    Fotografie: http://prntscr.com/5j4cn0
    4). Chyba na položce: internalStart : Fotografie: http://prntscr.com/5j4e8w
    5). Docela otravná chyba serveru.
    Popis: Měli by-li na server zaútočit Mimozemšťani, tak by asi neměly problém ho vyřadit během asi 10 minut z provozu.
    Jelikož tento server je mnohdy rád že mnohdy zvládá své vlastní požadavky.
    Děkuji za pozornost.

    S pozdravem,
    ♥*Imunne_To_Death*♥



     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Len otázka, aj rozumieš tomu čo píšeš? Myslím, že nie. SQL je dotazovací jazyk využívaný na prácu s relačnými databázami. Hra nevyužíva relačné databázy.

    Každopádne to hodnotenie serveru a hlásenie chýb píš prosím priamo BP, na fóre ti s tým nijak nepomôžeme kedže tu nie sme od riešenia technických vecí servera a ani zodpovedania takýchto pripomienok, tým pádom nevidím význam sa tu s tým zapodievať.
     
  3. Právě na podpoře každého vždy odkazují na Forum příslušné hry.
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Kolega pise BP, ne podpore hry.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Jedniný bod 3 je chyba ale vidím to pouze v kolísání spojení,předtím jsem měl kabel na net a nic,teď mám wifi a ukáže mi to cca ve dvou případech z dvaceti.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ja netvrdím, že viem všetko a ani len veľa, to vôbec, ale myslím si, že autor zcela nerozumie tomu čo písal v prvom poste takže mi nejak uniká pointa na čo sa tu hráme. To, že si vie človek pustiť "prieskumníka stránok" je chválihodné ... ale čo tu budem ja riešiť, autor nech to hodí BP a to mu dá relevantnú odpoveď ;)
     
  7. Ty asi nevíš z čeho vychází co se týče databýzí hra že ?.
    Tento problém se projevuje mnohdy v hangáru a nebo při přičítání odměny a pod.
    Jo a cose týče InternalMapRevolution tak jsem zkoušel odstranit součast gap rozhrani uživatele a vyměnil jsme ho za předešlé a zjistil jsme že hra začala fungovat plynule bez problémů. Mnohdy i způsobuje závažnější potíže při určitých součástích hry.
    InternalMapRevolution
    NEPOVOLENÉ ODKAZY ZMAZANÉ
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/12/14
  8. Drift1

    Drift1 User

    Co dělat když mi nejde hra
    Toto i nadále platí...z odkazu které sem dáváš mi jen jde hlava kolem,zbytečně tím jen spamuješ.
     
  9. Korben

    Korben User

    ♥*Imunne_To_Death*♥ Nepovolené odkazy som tu zmazal, máme tu tému na nahlasovanie problémov. Tak že ak niečo máš si napíš tam. Sú tam jasné pravidlá.

    Uzavreté, LOCK.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    ♥*Imunne_To_Death*♥

    ty to určite ovládaš :D takže to napíš BP a rovno s postupom ako to opravia a pripíš tam aj čo si kde menil čo ako user "určite máš právo" :rolleyes: a bude problém čoskoro vyriešený, tuna na fóre okrem úsmevu s tým nič nespravíme, my nie sme tvorcovia hry. Alebo aj na to máš nejaké scifi presvedčenie? Verím že nie.

    Áno, priznám, píšem ti to úsmevne a to presne z toho dôvodu, lebo sa vrtáš v niečom čomu nerozumieš a presvedčuješ o tom okolie. Každopádne nie som odborník nebudem ťa v ničom viac presviedčať, BP ťa presvedčí aj keď pochybujem, že to tam napíšeš, obaja vieme prečo ;)
     
    Big_Bass tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.