časti do Kronos

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Eρεβος*SK, 16/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím už druhy den zbieram boxy ze mi padne nieaky dielik do Kronos a stále nič. Skončila už akcia na dieliky Kronos?
     
  2. Ne , akce na dílky kronos by měla trvat do doby , dokud jsou plague boxíky , mě padly první dva dílky v první den , pak už nic , musíš holt věřit a čekat
     
  3. Aj ja som mala štastie iba prvý den,od vtedy nič akoby utalo. Tiež mám pocit,že to stopli. :(
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Já neměl štěstí ani ten první :(
     
  5. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Zálěží jaká je % šance, po 2 hodinách taky 0 dílků, ale chápu že někdo sbírá celý den a pak to naštve více.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sance su malilinke, snad si nemyslite, ze postavite kronos za 1 den? :rolleyes:

    Mam pocit, ze prve dieliky padnu rychlo, no potom sa sanca snizi a pada to zriedkavo. Kazdopadne nic nie je zrusene, dokym su boxy budu aj kronos casti.
     
  7. |Oromë|, nemyslím si celu Kronos nepostavím a pochybujem že si aj pomôžem lebo to nepadá asi tak:confused:
     
  8. -hejko-

    -hejko- User

    mne padlo uz asi 5 casti do kronos
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Zrovna včera mi padl jeden dílek do Kronosky.
     
  10. Hoši,hoši vy tu jste smutný z toho že padlo ,,jen,, x dílků... :D

    Já sbíral ve čtvrtek od začátku akce do 4 do rána
    v pátek od 9:00 do 14:00 pak od 16:00 do 17:00 a od cca 20:00 do 23:00
    Dnes to bylo cca 2 hodky na plaggue boxech...

    Bez jediného dílku... ale na chatu to je ještě horší... věty typu : ,, jen 2 dílky,, nebo ,,padli mi jen 3 díly, a ted dlouho nic, je to nuda ,, mě fakt dostávají... nejhorší je že člověk sbírá cca 24 hodin a nic... je to nefér .. :eek:o_O
     
  11. Polas

    Polas User

    mě padlo 4 dílky asi tak za dvanáct hodin sběru padají asi jen alfa,beta,lamda ?
     
  12. Vypadá to tak, kdo má tyto brány už nic nedostal, tedy aspoň jsem o nikom neslyšel. Sám mám tyto dílky už hotový a nic už mi nepadá.
     
  13. Zajímavý... to by bylo dobrý potvrdit nebo vyvrátit... ale i tak... mě osobně chybí ještě 1 díl za betu a 2 za lambdu...
     
  14. Už při akci při které tyto boxiky byly padaly jen za alfu betu a lambdu. Ještě možná tak za epsi, takže pokud už tyto části máte zřejmě čekáte zbytečně že vám něco padne.
     
  15. To by odpovídalo mám většinu částí v kronos hotovou a za dva dny sbírání jsem nic nenašel :).
     
  16. A máš od tech bran všechny nebo ti z dané brány nějáký dílek chybí? (třeba3/5 atd.)


    EDIT: Získána část galaktické brány Kronos. JOO!! Konečně :D
     
    Naposledy upraveno: 17/7/16
  17. a jak často vám padá plague munice? Mě padá strašně málo a myslím si , že plague munice je alternativa za "nezískanou" část kronosky - pokud dílek kronosky máte a měli jste ho z boxu dostat , dostanete munici - jen teorie ;)
     
  18. Tiež som postrehla ,že padajú dieliky len na brány Alfa,Beta ,Lambda. Je to síce super, no v tomto prípade nás mohli na to upoozornit, aby sme zbytočne neboli v nádeji,že nájdeme aj iné časti ;).
    Pretože ked mi niekto napíše, že v boxíkoch je možné nájst dieliky do Kronos , tak si pod tým vysvetlím - "všetky dieliky " a nie len vybraný druh.
     
  19. to ne... mám z toho už 1100 munice... že bych už jinak dostal 55 dilu na kronos je blbost ...
     
  20. tak to jsi buď velkej sběratel nebo na to máš větší štěstí :) já mám jen 440 munice a 10 min
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.