časti do Kronos

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Eρεβος*SK, 16/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. no sbírám dost hodin denně to je pravda... min jsem sebral zatím 36
     
  2. Ono to takhle padalo i minulou akci...tzv. a b g,lambda...ale to mi aspon nějakej ten dílek padl narozdíl od ted...ale jinak o nakažené boxy nemam nouzi:D
     
  3. Mno já po cca 19hod zběru na 3-5 ani jeden dílek, zatím .Munka a ostatní věci celkem padají :)
     
  4. pred chvilkou mi padl dilek do kronosky a mozna i predtím padaj nebojte ja jen nekoukam co seberu ale ten kronos dilek me prastil do oka :rolleyes:
     
  5. Získána část galaktické brány Kronos. druhý, před chvílí :) zase lambda, takže od lambd mám klid :))
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Na CZ1 zatím nic, na GE1 mi padly dílky 1x Lambda a 1x Epsilon. Takže padají i dílky do Epsilon.
     
  7. josef402

    josef402 User

    ja mam 15 kus as vemu ještě 6 tak hotovo


     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak to by mě zajímalo co dělám blbě ?! Lítám už týden, v různých časech, střídám mapy a sbírám všechno možný ale dílek do Kronos ani jeden. Zbývají mi 3 Lambdy a nějak se mi do nich nechce a neseberu a neseberu nic. Připadá mi to, že jsem od toho nějak odstavenej :eek:
    Akce skončila a stav : 0
     
    Naposledy upraveno: 22/7/16
  9. Tak za celou akci 3 díly ze 3 co mi mohli padnout... nečekal jsem to :D 2 lambdy 1 beta...takže super :) a super týden... jen by to meli dávat častěji aby zas nebylo na mapách tak prázdno... ale super kompenzace.. i když mě se nic nelagovalo... krása :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.