Čau, hledám zasvětitele - partu Lidí z cz1 firmy MMO

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem El_Michael, 27/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. El_Michael

    El_Michael User

    mmo,cz1

    Čau,
    tímto zdravim všechny starý aktivní pardály a pardálice, s kterými jsem se ještě neviděl ve střílečce, v chatu.Chci se zapojit do veškerýho dění na legendárním česku1, po těch všech letech co jsem ve hře luxusně zakopl ale sebral jsem se, minulost máme každý, chci zkusit opět rozjet můj vrak.Hledám pohodový zasvětitele do dění a zároveň ty co mně přijmou, ve hře lítám pod nickem El_Michael, 18 let.

    poznáme se v akci,
    m.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT smazané, svoje žabomyší vojny a problémy si řešte ve hře, na fórum to netahejte.
     
  3. El_Michael viděl jsem, že dneska jsi psal na chatu, že pokud by jsi přestoupil k VRU, jestli by tě nějaký klan vzal. Zkusím ti trochu nastínit momentální situaci na cz1.

    U MMO takřka nikdo nelítá, cuby na 1-6 si většinou točí cizí firma. Aktivita tam není moc velká.
    U EIC momentálně válčí KMU, S★S a •vş• proti RSS★ (URU, P*A, LSE, MOR). Je jich asi nejvíc, ale když spolu nejsilnější klany ve firmě válčí, tak to logicky nemůže firmě jako celku moc prospívat.
    U VRU momentálně válčí «ßĐ» proti BORN, *** proti *MC* a BORN. Bohužel už to občas sklouzává k ignorování rudých a přednosti střílení waru (alespoň mezi prvními zmíněnými klany).

    Pokud jsi lítal dříve, tak si zkus najít někoho, s kým se znáš a jdi tam. Popřípadě se zkus bavit s lidma na chatu, chodit za nima na ts, atd. a nakonec běž za těma, kteří ti budou sympatičtí. Když to shrnu: EIC a VRU jsou rozhádaný a u MMO je tak malá aktivita, že tam spolu nemá kdo válčit, takže ti to výběr moc neusnadní :D
     
    Naposledy upraveno: 29/6/16
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokud by jsi přestoupil k VRU, jestli by tě nějaký klan vzal. Jistě nájdou se i hodní lidé.
    Přiznávam dobrý zasvětitel zrovna nejsem, ale se svojím klanem BHAG rád Tě přijmou.
    Jestli bys měl zájem. Ručím s 5% klanovou daní každodenní pořádní obnos kreditů.
    ZOHAN kromě sebe ještě nikomu nepomohl. Sem jeden z mála který to robí scela nezištně.
    Mou radostí pak bude, že Ti můžu se všetkým co mám, pomoct. Dvaja zmůžou víc než jeden.
    - Když již budeš sebestačný ohlédně kreditů, klidně můžeš pak odejít a najít si mnohem silnejší
    klan, který má TS a víc členů. Prozatím se ponoukám, jestli by se Ti nebodli kredity, kdyby jo,
    dej vědět. Jedno vím jistě, nevynechám jediný den abych Ti je neposlal, mé slovo je má záruka.
    A za tím si pořád stojím. Toť vše. Doufám, že to k tomu snad postačí.

    Vru na cz1 patří k tím nejhodnejším na cz1. Pokud se jim nezamíchaš do warů.
    Sandy_Rivers se opravdu v situaci na cz1 vyzná; doufám si podotknout, že vru na cz1
    i přesto tahá za společní povraz. Jsou i takoví co Ti to potvrdí. Jupiter33 například.
    Ostatné zbylé firmy za společný povraz rozhodně netahají. Zatím sem si toho nevšim.

    Jinak to neumím napsat, jenom takhle otvoreně a úpřimně. A s poctivostí nejdále zajdeš.
    Kdysi sme spolu začínali pod mmo jestli si pamatuješ, baghira osobně.
     
    Naposledy upraveno: 29/6/16
    Jupiter33 tohle ocenil(a).
  5. El_m

    El_m User

    Tyjo chlapi, díkec za vyjasnění, hra se neskutečně změnila! zvykám si už i na to, že nikoho neznám. Všichni už šli svou cestou, takže
    jsem skočil k vru, kde jsem taky začínal s [Alt™], ty časy jsou dávno pryč.
    Nyní litam na svém novějším účtu, takový papír zase nejsu;) pár hodin mi ten koráb ukradl.
    Jsem tedy stále v pozici, kdy čekám kdo mi padne do oček, jsem otevřený všem co to mají v hlavě urovnaný,
    El.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    přidej se k vru, je tam spousta klanů, máme dobrý klan, který je akademie klanu
    [☆T7™] Team Seven ™ který je na 4. místě v žebříčku klanů vru. Velitel je přívětivý a za expení dává velké sumy kreditů( i 50 milionů)
    díky tomu se brzi staneš full. Je tam spoustu hráčů at nováčci nebo pokročilejší.
    Já díky tomuto klanu získal spoustu věcí, od lf3 až po irisky. Všichni si pomáhají a když budeš full můžeš přejít do hlavního klanu
    kdyby jsi měl zájem ozvi se: zdraví tě
    [☆T7™] Team Seven ™ Academia
    můžeš mě kontaktovant: http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=BI7F0&profileCheck=LzpMX&lang=cs
     
    Naposledy upraveno: 2/7/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jupiter33 daný hráč už si klan našel. Šel do [•W¹•], ale to je teď vedlejší. Mimochodem situaci na cz1 už jsi trochu zaspal. [★T7™] se spojil s [BORN], takže už v žebříčku dost klesl, protože tam přešli aktivní členové ;) A nevím, jestli kontakt na loďku, kde máš nahráno 80 hodin a nelítáš na ní by mu byl k něčemu :D
     
  8. Jupiter33

    Jupiter33 User

    no tak já tenhle účet mám od března, je noví a nemáš pravdu, hlavní [★T7™] je na 3. místě, takže posílil. Zatímco naše akademie je na 14. místě
    EDIT: co se týče mé lodě, občas na ní hraji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Nevím, kde jsi na to přišel, ale já vidím tohle (viz. screen ;)). Tohle je už ale trochu OT a hráč už stejně našel klan.
    [​IMG]
     
  10. Jupiter33

    Jupiter33 User

    no já nevím:[​IMG] já tam vidím že [★T7™] je na 3. místě klanů vru. EDIT: omlouvám se za
    OT a už to dál nebudu rozebírat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. To ale nie je rebríček klanov...
     
  12. Jupiter33

    Jupiter33 User

    omlouvám se, ted jsem si to našel a Sandy_Rivers má pravdu, omlouvám se za OT a už to nebudu rozebírat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).