Oznámení Čauko komunito

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RavenDugga, 14/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    ahoj korbene a ostatní hráči už mi skončil ban na forum v době banu jsem měla dost času přemyšlení o hře a celkově svojem vlastním životě BERTE TO JAKO DAR ODEMĚ SLOHOVKA V MOJEM VOLNÉM ČASE KULI HŘE pro tuhle hru to co vam ted napíšu tak by jste měli brát jako komunita ktera ma tuhle hru ráda nějak zvažit jestli by s tím nešlo něco udělat než spíš hned začít v kometařích se navážet pišu to nebo mě to bavilo ale už je to spíš na nervy udělala jsem jsi svuj test všech lf 4 na lodi veteran + promerium po jednom kousku od každého laseru přidam obrázek http://imgWorld.cz/E5pnoGoC88.png výsledek byl takovýto
    lf 4 lvl 16 220 - 290
    hyperplasmoid 220 - 289
    magmadril 230 - 302
    paritidril 229 - 280
    prometheus 230 - 280 (500)
    bylo testovano na hráči
    co to znamená že lidi kteří koupily uridium a vyupragovaly lf 4 byly akorat ošizeni a nalakani a zase jste dali něco dalšího no to si mužeš obhajit že hra jde furt dopředu oka akorat není to trošku nerovnovaha mezi štíty a lf 4 když byla novinka lf 4 a ty štíty co zustaly byly ješte zarovno z lf 3 od začatku hry štíty mam taky upragovane takže čekam kdy budou zase k ničemu vyšlo to celkem hodně času všechno zase ful prometheus mají ty samí co do toho posílají není to vubec spravedlivé co se týče hry

    další věc ve hře je hodně nedostatku jako třeba že jsem si dělala pořadek v hangaru co je zastarale jako lf 3 a lf 2 prodavala a nejde mi prodat rozptylový lazer 3 to je maličkost to nic dálší

    omezení upragovaní sepromem nekdo kdo neměl čas se bavil tak že se aspon přihlašoval pro dení bonus a posílal jsi seprom a co jako ? to je to zablokovane zase kuli tem degeškom co točí jednu branu za druhou a nikdy by jsi seprom nenašetřily ?

    dále ja jsem měla v klanu score stanic 9 dnu a několik stovek sestřelu vymazáno všechno po spojení serveru

    další-ty stanice by se mohly začít opravovat za uridium ty zavislaci co to furt staví aby terorizovaly okolí a začatečníky

    dále
    mojemu kamarádovy ze hry jste zablokovali učet za to že měl v popisku profilu pilota at mu moderatoři slovo které není ani moc sprosté přidám profil pilota

    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=5otMS&profileCheck=9JWzi&lang=cs

    ban na učet na rok nemyslím ted tebe korbene tebe aspon respektuju že jsi neudělal hned cenzuru v mojich minulych přispěvkoch ale ty neznámý co jsi dal ban hrači za to co je psane a potrestal jsi ho banem přes rok na učet co si o sobě jako myslíš ? je to tvuj učet nebo co ? si normální co se do toho vubec montuješ degeši nekomu do učtu to je jak kdyby jsi potrestal b-o-t-e-r-a banem na chat asi tak jako jste potrestaly mě bylo to potrestaní nespravedlivé vubec sa nikomu do učtu nemontuj staraj sa o sebe svoji rodinu děti a učty nechaj napokoj stejne je to na mapě samy kolotoč a nic s tím neuděláš

    Ty nemužeš zablokovat učet zato že někdo něco napíše to je fakt jak kdyby jsi dal ban na chat někomu kdo ma hack

    dále
    http://imgworld.cz/1HFkbiFizX.PNG
    chci po vas odškodnění připsaní na učet 47 prometheus laseru

    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=AyLi6&profileCheck=KdoTr&lang=cs

    je to fér vyupragovala jsem si lf 4 lfl 16 aj štíty a ted si připadám ošizeně + nespravedlivé bany mužete prohlednout aj nicky že jsem křižek nenapsala po banu v době banu tam byl křižek je to pro mě zpusob jak zustat ve hře odšodnění je to pro mě jediný zpusob vyrovnání jinak nema cenu hrat a utracet tam


    jinak ta hra jde k zaniku to neber jakože si tady neco dovoluju ale jako čistou pravdu myslíte jsi že normalní hráč co by mohl začít hrát má 10 emupzu za pul hodiny ? kuli singularitám každy to haže furt to je jedine co umí moderatoři vy místo aby jste se zamysleli a zkusily prosadit zlepšení toho co je zlé tak akorat trestate pro dobrý pocit zneužívate pravomoce je to hra neni to žadna realita dobře da se to přehlížet ale uvedomujete jsi že takový zpusob bude mít nasledek že hraču už bude jen ubívat nakonec tam zustanou jen ty trosky co vyhlašují valky všem bez duvodu protože do toho naposílaly mají všeho moc a jsou na tom zavislí a chcou jsi dokazovat

    dřív oblíbená relaxovací hra ted je to jen o rozčilení se protože na te mapě jsou fakt jen věčinou ty klany a hráči co vyhlasuji všem valku bezduvodu zavislaci normalní hráči ubývají postupně pomalinku a nepřibívají je to matematika zapne to hned ho z prometheus zavislak co vyhlasil valku protože chce výš a naposílal do toho nepustí od portu tak to vypne a jde hrat neco jineho a už se nevratí zapomene a nebo tam leta samý kolotoč několi měsícu v kuse na jedné mapě

    a ted vám předám velice citlive informace
    přidam sceny jedne nejmenované stránky at nedojde k jejímu šíření víte že existuje stranka na kterou je těžké se zaregistrovat a která se zaměřuje na více her a přímo nabizí všechny dostupné podpurne programy ?

    Nepovolený odkaz

    ono není na každeho stejný metr nekdo je hrač co ho znáte třeba jste s ním mluvily na team spek a neco mu projde a nekdo proste ne ja jsem pro to pomoci tak nepište komentaře utočné to není pro vás ale pro moderatory at se mužou pokusit navrhnout něco zdroji je to pro mě jediný zpusob jak je kontaktovat i když to čtete všichni

    co se tyče podpurnych programu tak ja jsem proti tomu je mi jasne že postup moderatora odpověd bude možná taková jak minule ukaže jednu moji větu v obrazku a na tu odpoví nejakým odpalkovaním ukaže další větu obrazkem a zase a ostatní zakecá a nebo to zamče navic kdyby bigpoint chtel tak podvody nejsou jak v jine hře když někdo zapne podpurný program system vas hned pozná a dá vám ban na učet na měsíc a nebo vás vykopne
    tady v roce cca 2012 první přehnané tresty blokace učtu na furt a ted uplná tolerance jak se to otočilo co a navíc kdyby Bp podalo na vyvojaře tehle programu trestní stíhaní tak by zmizely ale ono se to toleruje protože kupují premium a dvojnasobky a sleváky ted si myslete co chcete ale mam pravdu a uvidite podle vašich činu jak ta hra bude nebo nebude za par let nebo měsicu ješte perlička k tomu banu na chat že jsem tam měla křižek jeden klan v TOP jsi bugl před par tydny nazev klanu že nešli vidět ani ty zavorky byl to bug žadna chyba žadne neviditelné symboly a nejaký trest ? hrač v topce taky pushing první sebrané rangy a pak všechno vraceno a zase žadný trest na každeho není stejný metr ja už to přestavam hrát neřikám že jsi sem tam třeba nekouknu na mapu ale ta hra je pokazená čím víc kravin se tam přidavalo nakazy atd tím víc se to seká akorat na vydelek ale s takovou to daleko nebude fungovat veřte mi i když bych chtěla ted je otazka kdo tuhle hru ma rád a hraje ji pro radost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/2/19
    Shooter_92 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    Ja som fakt nevyhral oči v lotérii, toto nedám. :eek::rolleyes:

    [​IMG]
     
    -baghira2- a Kindly tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já jsem to nakonec dal, ale úplně jsem se kvůli gramatice nakonec úplné ztratil.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    MajklaDavid a Korben tohle ocenili.
  4. Korben

    Korben User

    ZOHAN, Aspoň teraz ti dám palec hore. Čítaním podobných textov, som už stratil 2 dioptrie a preto toto nedám. :D

    Kúpim si sekeru a zastrelím sa. :D
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    A to si ešte nečítal systematiku cicavcov, ich taxonomistickú klasifikáciu a nekonečné haldy latinských názvov.
    Nosím antireflexné okuliare s 5,5 dioptriami. Pretože bez nich, by som to za 27 rokov svojho života, tiež nedal.

    To len RavenDugga a ja, máme takéto spisovateľstvo vo svojej krvi. 50 zošitov veľkosti A4, mám už takto zapísaných.
    - Keby ma to nebavilo a viac ako 27 rokov svojho života neťahalo, tak už to dávno zabalím. Inu, mám to na celý život.

    A to ešte nehovorím o svojej encyklopedickej pamäti, zapamätaním si, všetkých tých latinských výrazov a pomenovaní.
     
    *Firefox1* a RavenDugga tohle ocenili.
  6. Korben ty si fakt zlý...proč dáváš ban holce ?

    Vzdyt ti příspěvky byli super...tehdy se dalo něco číst...ted je tu mrtvo...

    Nechápu tě... na anglickém foru se toho nedeje

    To je česká komunita je taková...

    Jako ok respektuji tě...ale zase mi přijde že tohle je bezdůvodné...

    Vše locknuté...forum o ničem.. už si tu člověk nemůže ani pokecat..fakt o ničem

    Recept...pokecy lock...jen tu je zarýtý Stalin na volze...nic víc...žadná svoboda slova jen tvrdý režim jen někde v lágrech

    To mě nebaví...vždyky se tu člověk zasmál a když přijde někdo z Vás je toho pohřeb a lockne ... nechápu je vidět

    Jak madaři jsou lepší po všem info všemm. ti přijdeš a odejdeš...Nebo je tu Stallin omg
     
    Naposledy upraveno: 14/2/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. •ŞĦΘCK▪,každé fórum má svoje pravidla,svoje dozorce a to je třeba respektovat.
     
    Łïmïtlεşş a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Shooter_92

    Shooter_92 User

    Som rad ze som sa na tomto mohol podielat :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Shooter_92

    Shooter_92 User

    presne tak
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. RavenDugga Nic ve zlym, ale to co pišes uz je moc :D defacto typickej pripad cloveka kteryho pohltila hra :D ja taky nesouhlasim s necim co se stalo ale necpu svuj nazor ostatnim. ze zmeny a co jako ?! jakakoliv online hra ma nejaky zmeny upgrady a zlepseni, na to si nemuze nikdo stezovat ... Pro me Do skoncilo kdyz byli novy formace a zmena skupinovych boosteru a po spojeni serveru se zmenila komunita lidi... ono samo o sobe je znat ze internet zmenil lidi a chovaj se jak se chovaj ... Ja uz jen litam obcas kvuli lidem co jsem poznala a kvuli klanu ... jediny co me laka to zapnout ... a ze sem hodne nastvana co jsem pro to obetovala casu a penez ... No co zivot jde dal a hrotit to nehodlam a ted se vratim k tomu proc vubec pisu :) moje osobni rada NEHROT TO a NERES TO !!!! kravina je vylivat si vztek nekde kde ti to stejne nepomuze.. S pozdravem Kormička CZ2
     
    svi1, -baghira2- a OCHRUNUTA-ZELVA tohle ocenili.
  11. Korben

    Korben User

    Keď už máme to tu rovnoprávnosť, tak ban dostane každý kto poruší pravidlá.

    Nie len že sa to moc čítať nedalo, ešte to aj patrilo na úplne iné fórum.:rolleyes:

    Na anglickom fóre budú asi viac disciplinovaný hráči.
    Nič nieje bezdôvodné, všetko má svoj dôvod.
    No to tvoje pokecanie sú len hádky a obvinenia. Na to ti bude musieť stačiť FB, alebo pokec.
    Nevieš čo to je lager a Stalina si určite nezažil, tak že si dosť mimo. Počítam že ani komunizmus ti toho moc nepovie.

    Na zasmiatie tu máš v vtipy a to čo si v poslednej dobe predvádzal nemalo nič spoločné so zábavou.;)
    Maďarské fórum ti je plne k dispozícií, určite budú nadšený. Ja som bol a budem zly :cool:
     
    svi1 a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  12. Sentiero

    Sentiero User

    •ŞĦΘCK▪ a čemu se chceš smát? Zábava...ta by tu byla kdyby tu atmosféru tady někteří nekazili. No ale to nejsi jedinej kdo se na tom podílí. To už pak ani člověk nemá chuť sem chodit.

    Korben no teď ses nám sice sám přiznal, ale my tě stejně dávno víme kdo je tady nejzlejší :D :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    Sentiero, Veď ja to o sebe tvrdím stále. :D Nehľadajte zlo, ja som tu. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Sentiero čemu zasmát ? tak občas tu byli diskuze kde jsem se fakt bavil ...
    Co chcete dělat v mrtvé hře...kde to nikdo nehraje..

    No chodit na forum a trochu se zásmat...

    Myslím, že by se kolega Korben měl třeba přihlásit a pak bude vedet, že je ve hře dakrobit mrtvo..

    Tudíž jsem chodil tu..

    Vtipy ? jo tam není možná diskuze ..je to jedno...měl jsem spoustu diskuzí kde se dalo bavit dobře..

    Co lock... pak nechápu říkám chodím tu jen občas už... radši na jiné forum (turecko, anglie, madaři) topovka..

    Je to lepší se smát na foru než hrát mrtvo hru..kde to lítá samo
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    Občas sa do hry prihlásim a je tam živo.
    Napríklad?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. no tak nevím kdy...ale když je čas tak dopoledne je tam mrtvo...pokud myslím lodě bez pilotů pak je živo..

    Třeba před 2 dny jsem lovil...potkal jsem jednoho online hráče...zbytek byli bezpiloti...

    Doporučuji si do lodě vystřelit raketu...to je jiná liga ...

    Téma: co si pamatuji návrat botek, dobré téma od Mariky, skvělé vlákno od Baghiry, ode mě když jsem se ptal na něco... ok občas přepal ale jo některé byli dobré, recepty....volné diskuze..vše lock

    Jak budu mít čas tak pohledám vlákna locknuté které byli bobma..

    Dnes otevřené co pokec o eventu..sem tam založí dotaz někdo jinak mrtvo...vtipy berme..ale raz za čas tam něco je..

    Nechápu proč dělat z mrtvé hry mrtvé forum...

    Budiž určite být na tvém místě byl bych volnější v diskuzích atd..

    Avšak já se snažím myslet pozitivně..

    Tak se měj a pěkný den..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Ale to je mrtvý klan Ace..

    Pravda jeden z nejlepších ba legendárních klánu v darkrobitu..

    Lemmy a spyro od těch jsem se učili

    Ale to se psal rok 2010 ne rok 2019 kde je toto utopie

    Ale dneška při přeletu map na tyto eleitní nejleší top hráče vzpomínám ze slzami v očích ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. RavenDugga

    RavenDugga Guest

  20. Korben

    Korben User

    RavenDugga, Čo si chcela profilmi dokázať?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.