Oznámení Čauko komunito

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RavenDugga, 14/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Tvoj post zmazaný, udelené body. Prečo? Pre tvoju blbosť. Zamkol som niečo? Jediný blbec si tu nateraz ty. Nič som nezmazal a nič som neuzavrel, jediné čo uzavrem, je tvoj profil na fóre. o_Oo_O
     
  2. Shooter_92

    Shooter_92 User

    ale no korben hadam sa to da aj bez tych urazok ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    to že život je krasný a i když to možná moc hrotím tak nakonec někdo se musí pokusit udělat změnu i v něčem bezvýznamném jako je hra kterou někteří hrají 10 let a mají k ní možná trošku citový vztah no nakonec saham po mojem jediném léku a to bude hudba a zbytek už je na tobě
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    mocna energie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zdravíčko Korben. Tie tri profily, ktoré dodal RavenDugga sú: Korben, Andromeda a Minerva.
    Pokým viem, vždy si tvrdošijne tvrdil, že hráč v žiadnom prípade nemôže mať rovnakú prezývku ako moderátor.

    Tak to dokáž a vyrieš. Ako vidím tak RavenDugga, urobil tú službu za Teba a našiel ich.
    Lopta je odteraz na Tvojej strane ihriska. Je len na Tebe, či to budeš, tým trom hráčom tolerovať.
    - Za predpokladu, ak sa to rozhodneš riešiť.

    P.S.: Nikde nevidím v príspevkoch od hráča •ŞĦΘCK▪, že by Ťa s niečím, fakt urazil.
    Nie je tam jediné invektívum ani urážka. Nemusíš to, proti tomuto chalanovi tak veľmi hrotiť.
    Pomohol mi, aj keď vôbec nemusel, dlhšie ako mesiac zháňal skupinku na Low a dnes to padlo.
    - Daj mu ešte šancu, nemyslel to vôbec zle. Akurát mu trochu ušli nervy. Veď nie je v tom jediný.

    EDIT: Korben vždy som si o Tebe myslel že si správny, ale v poslednej dobe, už nie si ten, čo býval.
     
  7. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    ja jsi taky myslím že ten shock není zlý ja bych ho nechala nic ani neudělal :) a ty tři učty klidně potrestej :) bude to odstrašující případ pro dobrou věc :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    Fakt? Tak prečo ich sama vytvorila? o_O

    RavenDugga, Si myslíš že sme padnutý na hlavu? Dáš na svoje účty nicky moderátorov?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    to neni jsou moje učty :)
     
  10. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    ten shock nic neudělal zlého to jsem si víc dovolila spíš já proč jsi na něm zasedlý ? :) a na tych učtech ja nehravám když by jsi řešil multiučet jak ovlivniš že na jednom učtě hral brácha a pak ségra ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Korben o tom nič neviem. Prepáč, ale na to, si ako prišiel?
    Tie dátumy vytvorenia vôbec nesedia. 24-07-2017 a 25-04-2017.

    Chápem, že ma do toho vôbec nič nie je, ale kde berieš tu 100% istotu?
     
  12. Korben

    Korben User

    •ŞĦΘCK▪ sa má starať v prvom rade o seba a nie o to či niečo zavrem, alebo zmažem a pritom som nič v tejto téme nemazal a ani so nepísal nič o uzatváraní témy.

    RavenDugga, V zmazanom príspevku napíšeš že to nie sú tvoje účty a potom že tam hrá brácha, alebo segra. Svoje bludy si choď riešiť a ťahať niekde inde. Tu si s tým skončila. Mám pre srandu pochopenie, ale blbcov zo seba robiť nenecháme. Samozrejme na dané účty bude udelený ban.

    Téma pre uzavretá pre podvod autora témy.

    LOCK.

    Edit:
    Len premenovala svoje multiúčty, ktoré už neraz figurovali na fóre. A ako by to nestačilo, tak ešte na účtoch robila pushing.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/19
    Tina a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.