Cena klucov MASQUE

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem OSfrog, 8/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. OSfrog

    OSfrog User

    preco moje kluce stoja 19.99 eur a kamosove 14.99 eur ? kupil som si 60 klucov a mam pocit ze som bol obrany o 5 eur
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    OSfrog Kluce stoja 14.99 pre Slovensku republiku. Pozor, kazda krajina ma svoje vlastne ceny v paymente.

    Aky mas payment? Slovensky?
     
  3. OSfrog

    OSfrog User

  4. Korben

    Korben User

    Pozri sa v paymente na pravo hore, akú tam máš vlajku.
     
  5. OSfrog

    OSfrog User

    ano pozrel som si to a je tam francuzska vlajka, neviem preco ju tam mam s a cim to moze suvisiet, urcite som to nikde nevolil ale pri ostatnych predmetoch som si to nevsimol lebo maju rovnaku cenu
     
  6. Borat

    Borat User

  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    OSfrog Tak ty nevies ako sa ti tam objavila vlajka Francuzka? Len tak samo od seba ti nenaskoci francuzky payment.

    Tieto problemy maju vacsinou kupene ucty, payment sa totiz nezmeni. Ucet je na 100% tvoj a nikdy si nebol vo Francuzku?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě napadá, jestli to není podle prvnotní IP adresy, a tam občas může být cizí IP, například v kavárnách a podobně. :)
    Nebo jestli nehrál původně na jiném serveru a pak teprve začal na českém/jiném. Když jsou teď učty propojené, stát se to může, kdoví. :)
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Vzhladom na to, ze autor sa neozval, tak pravdu bude skor v tom co som pisal vyssie..

    Ano, je to podla prvotnej GEO IP, cize ak sa registruje v inej krajine, tak potom ma payment tam. No to asi nebude tento pripad, predsa len asi by to autora napadlo. A silno pochybujem, ze sa registroval dakde v parizskej kaviarni. :rolleyes:
     
  10. Tak aby jsme tu hned neobviňovali, tak mohl přece mít i francouzskou VPN, když si účet zakládal.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    DeadlyMageCZ Ja neobvinujem, len konstatujem ako to vyzera....

    A vsetci vieme ako to tu v hre funguje, cize az budu vsade lietat poctive ucty, potom budem vzdy cakat len to najlepsie. :rolleyes:;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.