Cena upgradů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dolejda, 12/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dolejda

    dolejda User

    Ahoj,
    přemýšlím, že bych se pustil do upgradů a samozřejmě to chci mít co nejlevnější. Vím, že jsou Hodinky upgrade, tam je sleva 25%. Chtěl bych se zeptat, jestli když koupím slevu v obchodě, tak se to sečte a bude mě to stát pouze 50% původní ceny anebo je tam nějaké omezení? Kdybych měl teoreticky premium, tak to vychází na slevu 55%.
    Děkuji za odpověď
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ano. A zítra v 19:00 si to můžeš ověřit v praxi, pokud není chyba v kalendáři, ale určitě bude zase neustále vyskakovat po každém kliknutém upgtadu nehorázně vtíravá reklama na MHH nebo Hélix. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  3. dolejda

    dolejda User

    Díky moc, nechtěl jsem zbytečně kupovat slevu, kdyby bylo třeba omezení max. 30%. Teď si jen musim zjistit, kolik levelů mi vyjde časově.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    Omezení není, nic se neboj. :) Slevy se sčítají, takže premium a balíček sleva se vyplatí koupit a předměty upgradovat při hodině upgradů.
    Pokud bys měl další dotazy k tomuto tématu, napiš je zde: Diskuze: upgrade předmětů. Ať to máme všechno na jednom místě. ;)

    Z důvodu duplicity, téma uzamknuto.
     
    Naposledy upraveno: 12/7/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.