Centaur vs. Kick

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄ŞђΘЯт¥•4Σ√ΣЯ•√Яµ►™, 8/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, vím že design Kick se dá koupit při mezinárodních zápasech ve fotbale, ale nevím kdy se dá koupit design Centaur. Slyšel jsem že prý každou 3. nebo 4. MHH ale sleduju to a ještě tam nebyl tak se chci zeptat jestli o tom něco víte.
     
  2. Logan

    Logan User

    Mozes si o tom nieco precitat tu:
    centaur design
    Jeden cas bol stiahnuty z hry a nevieme ako casto je do hry davany
     
  3. Big_Bass

    Big_Bass User

    Teď je ve hře opravdu výjimečně, já jsem ho třeba v prodeji ještě neviděl, třeba bude někdy při velké příležitosti (velikonoce, narozeniny DO, vánoce...). BTW Nevíte třeba někdo, jestli může padnout z bedny? Tam prý nějaké designy občas padnou, ale nevím, jestli to nejsou jenom skilly na goliho
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Z bední (zelené, zlaté) padajú len skill designy na Gola a Vegu, potom multifunkčné lode avšak to len z bední za peniaze, presnejšie z modrých.

    Tieto designy sú dostupné v obchode za urídium, Kick design vždy pri futbalových zápasoch a Centaur pri akcii ako sú Dušičky, Vianoce, Veľká noc a podobne.
     
  5. kubino padaju aj normalne designy na gola aj vegu(cest,bs,dmg,shd)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Jo teraz ak to po sebe čítam v kontexte to vyznelo inak ako som to myslel :) Myslel som, že okrem obyčajných tam padajú len skill, žiadne akciové či inak farebné (teda aspoň neviem, že by padal napr. Amber).

    Ospravedlňujem sa, že som sa nevyjadril dostatočne presne.
     
  7. Takže děkuji, můžete uzavřít :)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.