Cenzura slov 2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pucikocour, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    No vidíš a tu sa urážajú neustále.
     
    Pucikocour a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Pucikocour

    Pucikocour User

    Nemám zapotřebí někoho urážet. Jednak si nepomůžu, jednak on za to třeba nemůže a jednak bych přišel o to, že jsem nejslušnější kocour na cz1, i když jsem momentálně ve stavu, že kdybych začal nadávat, vydrží mi to tak na 5 minut a nebudu se ani opakovat. Nejprve jsem se srazil s rohatým zvířetem, jehož IQ dosahovalo výšky jeteliny na louce, pak jsem strčil tlapku omylem do rozžhavené umělé hmoty, takže krom prstů je totál v háji a mám teď jako dojít na hru a všem začít nadávat? Proč? To byla má hloupost a oni za to nemohou. Takže když uvidíte něco srandovně poletující po mapě, je to Pucikocour co hledá Mléčnou dráhu.
    Děkuji za krásnou debatu a přeji všem hezký večer

    PS: kdysi jsem nebyl takový kliďas, dokázal jsem se vytočit jak vrtule kvůli každé blbosti a nespravedlnosti, ale časem jsem přišel na to, že svět nezměním, jen mohu lidi uklidňovat správnými argumenty, které mají smysl a protistrana je pochopí. Když ne, věřím v argument plechového kbelíčku na písku.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
    **rozárka**, -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    Pucikocour:Kyblíček bude velmi pádný argument. ;)

    No nic. Vidím, že se všichni díváme na hru i svět pozitivně a to i tehdy, když se zrovna nedaří. :) Dovolím si tedy diskuzi uzavřít s tím, že se pokusíme na BP apelovat, aby došlo k nějaké úprave systému kontroly vulgarit. Rozhodně to není jen problém české a slovenské komunity. Jsou jazyky, kde složeniny se používají ještě častěji než u nás. Jestli se s tím bude dát něco udělat, ale nevíme.

    Všem zúčastněným tedy přeji příjemnou hru a uzavírám.

    LOCK
     
    **rozárka** a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.