Cenzura slov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pucikocour, 10/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pucikocour

    Pucikocour User

    V angličtině je slůvko s C...a, většinou to pokračuje Parabolica, zatáčka v Monze
    Nehledal jsem to ve všech jazycích, ale v angličtině to slůvko je, je i v italštině, je i v němčině, ale s Die .....je i v češtině, ovšem není to zatáčka, ale něco zcela jiného. Ale protože Němci jsou ohleduplní k jiným, což předvádí dnes a denně, tak zůstali u původního označení, které bývalo takhle uvedeno na většině plánků trati. Když pogooglíš, najdeš také - a vnucují oni nám svůj význam nebo my jim náš význam? Zajímavé však je, že pokud tohle slůvko použiješ s německy, polsky a maďarsky mluvícím jedincem, všichni ti rozumí, ač z češtiny nerozumí ani slovo.

    Ty něco zamykáš? my na vesnice ne, chodil jsem na houby a barák byl normál odemčený. Kdo se do lesa bude tahat se svazkem klíčů?
    A předhazuješ mi cenzuru? Mě za komunistů nevadila, protože lidi byli slušnější. Nebo ti příjde normální, kdy presidenta uráží kdejaký drban jen aby byl zajímavý?
    Za komunistů by si to nikdo nedovolil. A cenzura se týkala jiných věcí jak nemravných slov.

    A že mi cenzuru předhazuješ právě ty. Nevím, zda to nařízení platí stále, ale pokud vím, tak po rozdělení přišlo u Vás nařízení, že čeština na Slovensko nepatří a díky tomu skončila hromada sloveských fór, kam jinak přispívali i češi, protože každý majitel fóra měl strach z neskutečné pokuty v eurech.
    Navíc - nemusíš mi to tak polopaticky vysvětlovat, byl jsem 2 adminem na slovenském fóru.
    Zde šlo pouze o pochopení rozdílu mezi gay a gej, nic víc

    A dejte LOCK
     
    Naposledy upraveno: 11/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Warden

    Warden User

    Milý Pucikocoure, tak se mi zdá, že se drobná nedokonalost systému kontroly slušných mravů trochu zvrhla a vypadá to, že jsme na sebe opravdu zlí. Netušil jsem, že budeš vytahovat něco, za co tady nikdo nemůže. Navíc i když demokracie přináší i stiné stránky, za totalitní režim bych ji nevyměnil. Nevím proč, ale dnes mám poprvé pocit, že to co píšeš, je trochu přes čáru. Snad se za to na mě nebudeš zlobit, ale byl bych mnohem raději, kdybu tu byl zase ten příjemný a tolerantní kocour co dříve. Nechci ti odpovědět a hned to zamknout, proto to téma nechám zatím otevřené a ty se tak nezlob.
     
    Pucikocour, -baghira2- a Sentiero tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    No jasne a písal sa rok 1970. :D

    Kde žiješ? :rolleyes: Toto počujem, respektíve čítam prvý krát. Ešte aj v telke pozeráme filmy v českom dabingu. Osobne to nerozdeľujem, pre mňa je čeština, ako slovenčina. Nevnímam nejaký rozdiel. Dokonca aj v spravodajstve jednej televízie, máme českého moderátora, ktorý po česky komentuje správy, napr. z Bratislavy a nikto to nerieši.
    No mám dojem že musím, po tom čo tu neustále píšeš a riešiš.
    Jediný rozdiel tam je ten, že gay, je anglicky.
    Teta Wiki píše:
    Gay alebo gej znamená:
    • ako podstatné meno: buď (akéhokoľvek) homosexuála alebo len mužského homosexuála a
    • ako prídavné meno: homosexuálny alebo týkajúci sa homosexuálov (synonymum znie gejovský)

    Nakoľko nevidím zmysle tejto konverzácie, tému uzatváram.

    Základ témy a to, prečo je cenzurované slovo gejzír, bolo vysvetlené a viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.