Červený bigboy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem misaak17, 25/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. misaak17

    misaak17 User

    zdravim mám dotaz ohledně designu na loď bigboy jedna se o červený design koupil jsem si CD darkorbit který mělo obsahovat tento design plus nějaký další věci par x4 premko atd ale když zadám kód do kupónu napíše mi to kód nenalezen
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    pravděpodobně je kód i CD zastaralé a kód je již neplatný. To jsi koupil na amazonu?
     
    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. Juráás

    Juráás User

    misaak17

    Pokud jsi to kupoval někde z amazonu nebo tak, nebo vlastně odkudkoliv tak je to už použité, vím, že ještě relativně nedávno to tak lidé taky dělali a podpora jim potom ty bonusy připisovala ale mám pocit, že se toho začlo zneužívat a zatrhli to.
     
  5. Jj ono je blbé když si člověk koupí nefunkční kod :D lidi to kupujou stím že do čtrnácti dnů to můžou vrátit bez udání důvodu a kód maj tudíž zdarma jen to zabere trochu úsilí,proto jsou všude takový šmejdi a slušného člověka to stojí nehorázné nervy :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. misaak17

    misaak17 User

    Zdravím nechápu proč tu jedete takové nesmyslné věty CD jsem kupoval z ebay úplně nové zabalené doma jsem rozbaloval kupoval jsem to s myšlenkou ze to bude funkční žádný podvody či co to tu jedete kdybych předem věděl ze to nepůjde tak si to ani nekoupim ja designy sbírám asi jediný smysl dnešní hry.
    --------------------
    CD bylo kupovano na ebay úplně nové zabalené tudíž kód nikdo použit nemohl diky L.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/3/19
  7. A myslíš si že tihleti giganti nemaj vlastní baličky? :D ti jsou vybaveni na tyhle akce
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Arya

    Arya User

    Jenže tyto kódy jsou už neplatné. CD byly vydávány před cca 10 lety, pravděpodobně je tehdy někdo nakoupil a teď se jich snaží zbavit. eBay je aukční portál, na kterém seženeš téměř cokoliv, no nemáš záruku, že dotyčný, který danou věc nabízí je solidní.
     
  9. misaak17

    misaak17 User

    Citace smazána.
    A dá se ten design nějak získat? Když už stoho ***CD ne diky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/3/19
  10. Arya

    Arya User

    Ne, bohužel nedá.
     
  11. Arya

    Arya User

    Autor se více neozval, téma uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.