Česko 4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †_TΣRORISTA_†, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrá , a ty si myslíš , že česko 4 to spraví? :D naivko
    zbytečná práce pro programátory , žádnej vděk...
    A stejně se držim toho názoru že ať jsi nováček nebo hráč který si dal pauzu , vždycky to jde nahoru , ať už s pomocí , nebo bez , což se cení víc , je vidět že na tom makáš sám , ne že se u tý vyprosený UVK a cuby vezeš , jak to tady dělá kdejakej druhej , páč je línej.
    Dej do toho co umíš , nebo přestaň a nebreč - moje moto :D
    PS , hra mě někdy taky štve , a je to vidět , nehraju často , jsem hráč od roku 2009 a jsem rád za top 500. Například Titan se zaregistroval na CZ1 ve stejný den , kde jsem byl já když on byl top , se radši nebudy vyjadřovat :)
     
    Naposledy upraveno: 28/8/16
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    METALLICA34 To je mentalita hracov a je vseobecne zname, ze na cz chatoch je to nieco otrasne... Na globaloch je vacsi klud. Kazda krajina ma oddeleny chat a vzduch je tam dychatelnejsi. Povacsinou aj ludia su tam docela slusny.

    Globalky su sice tazsie na hru, vyzaduju vacsiu samostatnost, no nelezu ti tak na nervy ako cz. Preto som ja nikdy nehral na cz.
     
  3. Taktiež keď som začínal tak som hral na GE6 ak si niekto pamätá klan SLK ešte z roku snáď 2008 alebo 2009 len potom bol nový server cz3 tak som tam skúsil hrať len keď prišli časi programov 2012 tuším tak som to prestal hrať na 2roky a aktuálne hrám na GE5, no určite DOPORUČUJEM GE 1,2 a GA1, výhoda je veľa hráčov a Fullku trvá na každom servery urobiť skoro rovnako tu to bude o pár týždňov bude trvať viac ale stojí to za to.
    A ešte by som doplnil to že na CZ serveroch stačí že dokážeš jednému hráčovi o kom server vie že je dobrý, že si lepší než on alebo ukážeš o ňom pravdu a už si nezahráš, každý z jeho spojok vás budú strielať a vyhlasovať WARy bez dôvodu, preto by som doporučil NEZAČÍNAŤ na CZ serveroch alebo si úplne vymazať CZ chat a dať iný :D :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Malcolm

    Malcolm Guest

    Pre autora témy:

    CZ4? myslel som si že CZ3 bol najväčší omyl BP ale pri polovičnej kapacite CZ servrov spustiť 4. sa mi zdá ako samovražda. Tvoj nick plne zodpovedá Tvojmu návrhu :) (prosím neber to ako urážku, je to len vtip, a to je dúfam aj táto téma :)).
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahojte

    táto diskusia už nevedie nikam, ďalšie servery sa neplánuju ako už bolo odpovedané a nevidím dôvod to tu ďalej rozoberať preto tému uzatváram aby sme sa vyhli zbytočnému postu huntu

    Ďakujem za pochopenie piloti :p a veľa zdaru v krutom vesmíre Darkorbit

    Post hunt téma
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.