Čest za týden

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Fantasy, 10/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FLEXI

    FLEXI User

    [​IMG]Orome proto jsem psal s prominutím. problém jsem řešil před ne rokem ale 5ti měsíci. a jak už jsi uvedl PB si to vyřešilo dle sebe. proto jsem také nadhodil řešení BP ohledně posledního problému se ctí. Tedy : žádné. Nezlob se na mě, ale mě BP zklamal tak jsem skeptický. Platil jsem si zde premko, dabl, slevák a občas koupil i 50% na čest, Chvíli byl součástí týmu. Pak přijde problém a řešení nebylo žádné.

    Nechci ti tu dělat bordel, jen jsem nemohl odolat a něco připsat z vlastní zkušenosti.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Jabka a hrusky nejdou dohromady. Ohledne problemu se cti je to v reseni a vsichni hraci co chyby zneuzili, prijdou o danou cest + dostanou pauzu od DO.
     
    hummel a PetriCZech™ tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    Príde plač a škrípanie zubov. :D
    Jednoducho povedané, v BP boli o tomto probléme informovaný a hráči ktorý chybu zneužívali, budú potrestaný.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    hummel a PetriCZech™ tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.