Champion design

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den chcem sa spytat ako to funguje stym Championom Slovakia atd ci to je mozne si to
    zmenit aj za Interpedence. Popripade na nejaky iny. Ale chcel by som interpedence.
    z podpory ma sem poslali

    CZ2
    ID 99809543
    #SayGoodBye│◣◢│


    Dakujem ...
     
  2. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    cavko,
    dizajn Goliath Independence sa zmenil na lod goliath champion (obycajna seda) ktory dava 5% dmg a 10% cest. Na neho su potom narodne dizajny, z ktorych Independence aj Hezarfen su tam tiez (myslim ze je to USA a Turecky, neviem 100%). Ak si ho vlastnil a po kupe championa ho mat nebudes, asi bude chyba ale myslim ze by si ho mal mat
    Aspon tak je to v prvom faq o shiplookz ( https://board-cs.darkorbit.com//threads/m-a-s-q-u-e-shiplookz-caste-dotazy.105571/#post-877482 )
     
  3. Boha ja sa pytam ci mi ho vymenia ... ako to robili ostatnym ... ale diky
     
  4. Malcolm

    Malcolm Guest

    Manipulovať s Tvojim účtom, a meniť na ňom veci môže výhradne iba podpora hry. S týmto tu nevieme nič urobiť. Mohlo sa stať že došlo na podpore k chybe a nesprávne pochopili Tvoju žiadosť.
     
  5. Borat

    Borat User

    Problém bol zodpovedany a hráč odoslaný na podporu.
    Považujem za zodpovedné.
    Lock.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] Samozrejme, ze ti to nikto nevymeni za Independence. Independence je specialny design ako kazdy iny, bud si ho kup alebo nie.

    Na podporu ani nepis, odpoved bude rovnaka.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.