Charlie

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Charlie, 18/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User



    Pokud vím, ani tady se nemůžeme vyjadřovat vulgárně. Pravidla fóra a této sekce.

    EDIT: Charlie gratulace k BA.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/22
  2. Kovboj111

    Kovboj111 User

  3. Charlie

    Charlie User

    Ďakujem, ale na chate sa ma nezbavíte :-D Funkciu BA mám, aby som punisherovi pomohol a zastúpil ho pri jeho neprítmnosti, napriek funkcii je punisher nadomnou.

    Záleží samozrejme na tom, čo konkrétne myslíš. Ale myslím že toto nemusíme rozoberať v mojom vlákne. Stále platí že máme pravidlá fóra a správame sa k sebe slušne :)
     
    Naposledy upraveno: 15/4/22
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Charlie, Sekci chat mám zakázanou na tato řešení. Tak kde a jak se to může řešit? Určité příspěvky jsou nahlášeny a nic se neděje?
    Nejmenovaný hráč reaguje a upozorňuje na můj příspěvek a nic se neděje?
    Konkrétně zde : #307
    A podívej se prosím, co a hlavně komu píše na konci tohoto příspěvku?
    Kde tam píšu, že nepadají havocy a kde tam píšu o herculech?

    P.S. V běžné komunikaci se užívají i tzv. ''fráze'', proto jsem použil slovní spojení : sprostá lež a neměl jsem logicky na mysli nějakou vulgaritu, ale je pravda, mohl jsem použít slovní spojení jako je třeba : nesprávná informace, nebo nepravdivá informace.

    Jen je mi záhadou, proč na foru hry může hráč napsat nepravdivou informaci a vy na ní zareagujete a necháte ji pro mou osobu zcela nelogicky nezměněnou.
    Proč?#3084
     
    Naposledy upraveno: 14/4/22
  5. Charlie, mohu se zeptati, proc nahlasim prispevek kde me nejaky nevychovanec nazyva skrckem a vy ten prispevek citujete ve svem prispevku? to mam nahlasit vas prispevek, ze me tam nekdo urazi? #5
    dekuji za vysvetleni
     
  6. M235i

    M235i User

    Ty budeš opravdu ZÁHON :D proč se furt navažíš do moderátorů a ostatních? Nevychovane a hulvát říkávala moje babička :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/22
  7. Charlie

    Charlie User

    Zmazané príspevky sa citujú preto, aby ostatný videli za čo konkrétne boli zmazané. Nevidím nijak závažné výrazy na to, aby som zmazaný príspevok neodcitoval. Si na fóre, to znamená, že vyjadrovanie by malo mať aspoň nejakú formu. Teraz všetci vidia, že príspevky tohto druhu na fórum nepatria. V prípade závažných urážok by som sa určite uchýlil k tvrdšiemu jednaniu, prípadne postihu, ale v tomto prípade to vidím ako zbytočné.
     
  8. M235i za to ty jsi velmi vychovany skček, skčku vid ze jo, skčku-skrčku?

    Charlie, a jak by se tobe libilo, kdyby to tady nekdo psal o tobe a bylo by to vsem na ocich?
    Ono to jde delat i jinak, p. Punisher by te to mel naucit.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Poučovať člena tímu sa nebude ani v tejto sekcii a ani nikde inde. Pretože je rozdiel medzi spýtaním sa alebo nahlásením príspevku
    a poučovaním, ako má vykonávať prácu niekto z tímu. Poučiť môže niekto, kto danú pozíciu vykonáva dlhé roky a nikdy nie hráč.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    pročti si: Pravidla komunikácie v sekcii "Kdo je kdo - tým"

    No výslovne žiadam a nebudeme tolerovať žiadne urážky, tak že pred odoslaním
    textu, si ho dobre prečítajte a až potom odošlite. Každý jeden urážlivý príspevok,
    bude zmazaný a pisateľ potrestaný.

    Korben, 9/2/16

    EDIT:

    Kritika, pochvala a stížnosti jsou vítané. Ale urážky, navážení a provokace; nikoli.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/22
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Napíšu Ti to naposled: nepoučuj BA Charlie v jeho vlastním vláknu zde na fóru.
    A pročti si pravidla fóra ty. Děkuji.

    Pokud má někdo jiný názor než já, je to pro mě maximálně podnět, ale ne podnět k tomu,
    abychom si vzájemně vyměňovali nevraživé poznámky nebo se uráželi. Vulgární výrazy
    nebo zjevné nepřátelské projevy nebudou tolerovány.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/22
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    pročti si: Pravidla komunikácie v sekcii "Kdo je kdo - tým"

    No výslovne žiadam a nebudeme tolerovať žiadne urážky, tak že pred odoslaním
    textu, si ho dobre prečítajte a až potom odošlite. Každý jeden urážlivý príspevok,
    bude zmazaný a pisateľ potrestaný.
    - Korben, 9/2/16

    "Zmazané príspevky sa citujú preto, aby ostatný videli za čo konkrétne boli zmazané." - Charlie

    Protože předem vím, že tyto příspěvky stejně tak, dřív či později skončí. Pochop to již.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/22
  13. Charlie

    Charlie User


    Na fóre sa ku sebe správame vždy slušne. Príspevok zmazaný.



    Opakovaná provokácia, udelené body.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/22
  14. Charlie, Proč je zde tolik spamu a příspěvky, které porušují pravidla tohoto vlákna? Nějaká porucha fora, nemělo by se to hlásit BP?
     
  15. Taky by mě zajimalo proč je tu tolik příspěvku od Baghira:

    #32 , #31 , #30 , #29

    přitom co vím tak nemáme psát příspěvky pod sebe ale používám možnost editovat a upravit :)
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    CharlieSheppard na rozdiel od moderátorov zmazané príspevky hráč nemôže vidieť.
    Oni tam existujú, ale pre hráčov, sú absolútne neviditeľné.

    https://board-cs.darkorbit.com/threads/charlie.114624/page-2#post-989146
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/charlie.114624/page-2#post-989148
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/charlie.114624/page-2#post-989150

    Takže nepodložene ma neobviňuj z niečoho, čo som neporušil.
    Bol by som pre budúcnosť vďačný. V rámci slušnosti, tu na fóre.

    EDIT:
    Vždy věřím tomu, že je lépe a zapotřebí, všechno s láskou vysvětlovat. ♥♥♥
     
    Naposledy upraveno: 8/5/22
  17. Charlie

    Charlie User


    Baghira Ti odpovedal tentokrát úplne správne.


    Si v mojom spam vlákne. Pokiaľ dobre vidíš tak som tu trochu upratoval. Máš nejaký konkrétny dotaz? Alebo iba rýpeš?
     
    Naposledy upraveno: 8/5/22
  18. Však jsem položil dotaz a ty jsi odpověděl pouze na jednu jeho část.
    Tak se zeptám podruhé.
    Proč jsou v tomto spam vláknu příspěvky, které porušují pravidla tohoto vlákna?
    A nebo baghira je tvůj nový tiskový mluvčí, tudíž má jakousi neviditelnou imunitu?
    P.S. Třeba tento příspěvek je zcela v pořádku? #26
    a pokud ano, tak jak se tento příspěvek dotýká tebe a tvé činnosti ve hře i na foru?
     
  19. Charlie

    Charlie User

    Som veľmi rád, že narážaš na pravidlá. Mal by si si ich naštudovať. To že sa k tomu nepriznávaš, neznamená že netuším kto sa za Tvojim nickom skrýva. Momentálne tu spamuješ a prušuješ pravidlá tohoto vlákna Ty. Myslím že Baghira vie koľko má trestných bodov a koľko mu ostáva do banu. Ale samozrejme Je to jeho súkromná vec. Staraj sa prosím o Svoje posty a o to, ako dodržiavaš pravidlá fóra Ty. Ďaľšie narážky budem brať ako provokáciu a samozrejme ich odmením.


    OT zmazané, udelené body.

    reakcia na OT zmazaná.
     
    Naposledy upraveno: 15/5/22
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vyhlasuje že je pravý a pritom má účet na fóre, založený až roku 2018.
    Na rozdiel od neho účet založenia na fóre je z roku 2014. Takže bol prv.

    Ešte poznám aj zákon priority:
    "To čo bolo prv, nemôže byť tým, čo sa objaví až neskôr."


    Nemá ani to najmenšie právo, seba nazývať v hre niekým, kým vlastne nikdy ani nebol.

    Charlie som veľmi zvedavý, ako toto chovanie na fóru odmeníš.
    Sám si napísal, že: "Ďaľšie narážky budeš brať ako provokáciu a samozrejme ich odmeníš.
    Momentálne tu spamuje a porušuje pravidlá na fóre.


    Navyše je to: nielen spam, ale aj OT. Ešte je to: aj najhrubšie porušenie pravidla fóra č. 5.

    A přitom hráče Dawesss ve hře sestřeloval. Tohle je podle Vás normální chování hráče?

    EDIT: Budu jenom rád, když sem dorazí hráč Dawesss. A napíše, jako to skutečně bylo.

    A do tretice, všetko opakuje po mne ako zaseknutá kazeta, čo je tiež na provokáciu:
    Bol by som Vám za to vďačný, ak by ste na fóre poriešili aj toto správanie. Predom Ďakujem.

    Nenadarmo Korben kedysi napísal:
    "Normálny hráč príde na fórum a slušne upozorní na chybu v hre. Hulvát sem doletí a začne tu urážať."
     
    Naposledy upraveno: 11/8/22
    zdarec1234 tohle ocenil(a).