Chat, a jeho omezeni.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DevilHamsty, 30/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co si myslíte o dnešním způsobu cenzury na ''Chatu''?

Anketa uzavřena 13/4/14.
  1. Souhlasím z názorem který je přednesen (proč ?)

    33.3%
  2. Odmítám tento názor a myslím si že je to správné mít cenzuru ve hře.

    44.4%
  3. Nejsem si jistý. (proč)

    11.1%
  4. Souhlasím z částí obsahu ale ne z kompletními informacemi.

    11.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím vás ve spolek

    Opravdu by mě zajímala přísnost na chatu, před chvilkou sem obdržel ''BAN''
    za nesmyslné slovo a jeho spojitost jednalo se o slovo ''*****''
    už minule sem obdržel kick za slova jako jsou ''Chcípni, Chcípnul sem, Já sem idiot(idiote), Pako, ***** a mohl bych pokračovat, toto omezení sem opravdu nečekal tyto slova se běžně používají a používali a pokud je hra od 13ti let, proč takové opatření ? jsem docela nespokojen s takovou cenzurou kdy hráč nemá sebemenší volnost ve vyjádření slušným způsobem který je do hry zapojen a cca 2 roky se tento styl psaní nikdy netrestal, teď je to úplně zbytečné a pochybuji že tato slova nejsou známe v geneneraci 20 století jsou to běžné výrazy, i když nováček napíše po 2 minutách hraní takové slovo jedno z mnoha cenzurovaných tak ho to docela zaskočí. i mě když sem po 2 letech odstupu od hraní začal před 3 měsíci hrát mě to zaskočilo.
    přece to nehrají 9 leté děti!
    Prosím vás o vyjádření a prodiskutování ve věci názoru a pokud je toto demokraticky založena společnost měl by mít každý člověk právo se nechat vyslechnout a přednést svůj názor který by měl mít možnost řádného zacházení.​
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    On je problem ze ti ban dal system a ten si to hlida sam,takze pokud nektere ze slovicek pouzijes mas ban.
    A napsal jsi
    Jako slova *****,pako,idiot, ***** a atd., nemaji co na chatu delat a ze je pouzivas doma je tvuj problem ,ale na chatu hry urcite ne. Pis slusne a nebudes dostatvat bany.

    Ja ti jen ukazu Tve vyjadrovani na chatu:

    To je jen priklad Tveho psani na chatu a jeste k tomu hrac ,ktery pouzival programy.
    Bud rad ze ti BP dal sanci jeste hrat, protoze byt po nasem,uz tu nejsi ve hre.
    Tak ted si o tobe muzou hraci udelat obrazek sami.
     
  3. Rozhodně musím soucítit s autorem, protože být po mém, tak se v chatu běžně používají i regulerní sprostá slova. Píšu samozřejmě bez vulgarit, ale to jen proto, že jsem k tomu nucen. Ale co už vážně nechápu je to, že se postupně zakazují i náhražky, které byly vytvořeny speciálně pro to, aby nahradily sprostá slova, tedy výrazy, které byly vytvořeny právě pro to, aby se sprostě nemluvilo. Nechcete aby hráči mluvili sprostě a zakazujete jim aby si v tom pomáhali o_O. A nakonec to korunuje ban třeba za zkratku začínající písmenem "w".:confused:
     
    DevilHamsty tohle ocenil(a).
  4. Crystal

    Crystal User

    DevilHamsty pravidla sa sprisnili oproti minulosti, ale ja ban nedostavam, pretoze si davam pozor na to co pisem

    cize ked hrac pise normalne nevidim nikde problem

    a ked tu vidim co sem dal Belgam je mi hned jasne aky si hrac, tak isto keby bolo po mojom tak vsetci taky kolotocari botersky ako ty si v hre uz neskrtnu
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Já použil programy na DO naposled před 2 lety a od té doby nikdy a nehrál sem cca 1,5 roku a teď na tomto účtu sem sem nepoužil žádný program hraji poctivě jak to jen de a dohry sem investoval nemálo peňez, tak si vyprošuji tu o mě vypouštět léta staré věci děkuji...
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    Jak psal kolega Belgam,systém má nastavená slova,co na chat prostě nepatří a pokud je používáš v životě,je to tvoje vizitka.
    Dále,když se ti ban nelíbí,stači napsat žádost o zrušení banu a moderátoři posoudí,jestli zrušit nebo ne.Ve spoustě příůadů se bany ruší,hlavněě pokud je to poprvé a není to až moc vulgární.Vše je na slušnosti,nic víc.Asi bych se nejdříve zamyslel nad svým vyjadřováním.
     
  7. Před 2 lety se tyto slova ještě požívali normálně jak mám asi teď vědět že za každou běžně používanou větu dostanu ban nebo kick ?? mě zaskočilo asi nejvíce mě nejde ani tak o ban jako o cenzurování každého slova, já sem chtěl jen docílit odpovědi proč se ze dne na den tyto změny učinili a zda byly nutné.
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Je to tak prostě nastaveno a můžete za to jen vy hráči,protože vaše konverzace se za poslední dobu hodně přitvrdila a moderátoři to nestačili ani registrovat a trestat.Věřím,že pokud se chat zase dostane do normálu,budou některá slova vyřazena.
     
  9. Neříkám že jsme to neudělali sami, ale proč zrovna ''Ban'' ? proč ne prosté a jednoduché ***** a k tomu třeba UPOZORNĚNÍ 1/3 a až po té kick ale ne ban co tě ovlivní v celé hře pokým nemáš TS či skype
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  10. Joe

    Joe Guest

    A co třeba si hru užívat? Nebudu se přece chovat jako dobytek, když si chci hrát, nebo snad ano? Chat je nástroj pro komunikaci mezi hráči, bohužel někteří si snad myslí, že to neni hra a taky se pak tak chovaj. Nedivte se že pak systém banuje a kope kde co, když se hráči k sobě neumějí chovat, moderátor tam má práce víc než dost.
     
  11. ano ale proč je to řešeno bany ?? proč né jinak a ani nikde nebylo zveřejněné info o nových pravidlech, a kde je seznam nevhodných slov do her ? no osobně projel sem celé fórum a nikde nic to je zajímavé. neber to jako vyhrocení a narážení na hru ale opravdu nikde není seznam těch slov :/
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  12. »vojta«

    »vojta« User

    seznam nevhodných slov je tady Všeobecná pravidla chatu konkrétně
    já nevim, to nemůžete hrát bez urážení? jako chápu, občas vás někdo naštve, ale musí vám bejt jasný, že vám urážení jen tak neprojde, tak proč se pak divit že máte ban?
     
  13. jo krása ano ale jak si mám asi vyložit RE:
    ale to není přesný ale orientační seznam ten mi je k ničemu pokud se mám vyhnout vykopnuti nebo banánu?

    V tom případě mohu považovat slovo hlupák/trouba/retard ?? jak mám toto zjistit jedině tím že se nechám xkrát zabanovat abych to ověřil ?
     
  14. Korben

    Korben User

    DevilHamsty Ak sa niekto chová na chate ako hulvát, tak sa ani nečuduj. Ty chceš zoznam nevhodných slov ? Uvažuješ vôbec nad tým o čom píšeš ?
    Chovaj sa na chate ako človek a žiadny ban nedostaneš.

    Tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.