chat a uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem acokamerujesbuzerant, 26/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mam napisat na forum ked si zmenim nick uz som si zmenil. PS: kupil som si uridium vlozil som do kosika 2x 30000 dalo mi to bonus 10% teda 6000 za platbu kartou a bolo tam ze 400% ale to sa mi nezapocitalo odkedy to nefunguje? hraval som to a islo to aj cez zlavu ktora vyskakuje po prihlaseni a teraz uz nie? teraz ked uz som pracujuci mi nevadi tych 15e ale iba ma to tak prekvapilo ze uz neplati helix na tie zlavy..
     
  2. Forkys

    Forkys User

    -baghira2- a Kindly tohle ocenili.
  3. Nechci forum moderátorům fušovat do řemesla, ale nejdříve si zjistěte veškeré informace o problému hráče a až potom mu raďte, co má dělat. Tak určitě se na platební podpoře na to podívají a na 100 % ti chybějící uridium zpětně a bez komplikací připíšou k tvé plné spokojenosti.:eek::D:p:p:p:p:p:p
     
  4. -vaghira333- tak sme sa konečne stretli. Sme na tom rovnako, kedy sa už naučia hráčom konečne radiť?
     
    -vaghira333- tohle ocenil(a).
  5. Forkys

    Forkys User

    -vaghira333- a tchorialatrinakorben dekuji za vas nazor, ale bohuzel vam musim drobatko oponovat. Nikdo neni neomylny to netvrdim a tvuj nazor si zkusim vzit k srdci. To co jsem napsal bylo z toho duvodu, ze s nama byl na TS clovek, ktery to ma na starosti. Ja pouze napsal to co me bylo sdeleno. Pokud me totiz dotycny rekne, ze kdyz to posle na podporu jak sem psal, jakto to vyresi tak to napisi. Ber to prosim tak, ze moderatori se snazi hracum pomoci nejen radama, ale zaroven kdyz maji tu moznost, coz nebyva otevrene zas tak casto se snazime premluvit ty kteri neco zmuzou. I my tuto hru hrajeme a snazime se, aby se neco zmenilo k lepsimu.

    Vzhledem k tomu, ze oba ucastnici tohoto tematu maji ban na forum tento prispevek uzamykam.

    LOCK.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.