Chat ban + hangar bug + irisy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _Knedlík_xD, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den. Jmenuji se Lukáš a chtěl bych se omluvit všem adminům za tuhle nestydatou urážku, kterou jsem napsal do global chatu: "Admin válí špeka v posteli". Převelice se omlouvám těm, které to urazilo a určitě jsem to takhle nemyslel. Chtěl jsem jen pobavit chat. A zároveň bych chtěl poprosit o unban, protože chat potřebuji pro komunikaci mezi přáteli atd. Nikdy jsem nic urážlivého nenapsal. Důvodem této nestydaté zprávy byla zřejmě radost z vydařené aukce. Zároveň bych chtěl ještě poprosit adminy o co nejrychlejší opravení problémů v "hangáru", věřím že děláte co můžete ale je to velmi závažný problém. Ještě bych chtěl dodat něco k těm irisům. Na chatu jsem zaslechl že se jim "rozbily" irisy. S tímto problémem jsem se potkal taky a chtěl bych požádat o "navrácení" všech irisů na můj účet. Vím že šance je mizivá, ale já nemám dost Finanční podpory nato, abych si mohl pořídit uridium na nové, a bez irisů nedokáži vydělat ani kousek uridia. Díky za pochopení a za přečtení této zprávy.
    S pozdravem, Lukáš.
     
  2. Kenny

    Kenny User

    Mluví se o tom celé forum. Zkus hledat. Pokud žádáš o odbanování, jdi do sekce "Chat"
    Jinak neví se, jestli se to bude vracet.
     
  3. díky moc :)
     
  4. Kenny

    Kenny User

    Není zač,
    ale občas si něco najdi, než začneš psát :D
    Skoro každý tu o tom píše..)
     
  5. já vím ja jen nevěděl kam mam poprosit o ten unban na chat tak jsem to napsal vše do jedné zprávy :)
     
  6. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.