Oznámení chat ban ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MICHALMICHALOPL, 17/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moje ID: 100319898 čas:15:54
    nick: !InDEsTRuCTiBLe! ve hře
    byl jsem zabanovan 17.9.2016 v 15:14
    Autora banu :neznám
    server evropa východ česko

    Ban jsem dostal za šepot protože jsem napsal že jeden hráč používa ha cky(nick se nevzpomenu a okopirovat nemužu dokud ban nepomine) a neveděl jsem že toto slovo ne nesmí psát a také duvod proč jsem to napsal ,protože jsem byl zničen na 5-2 na stanici kde je zona neutočení(vím že když zautočím třeba na baracudu tak na mě mužou útočit ,ale když jsem doletěl vždycky na tu stanici hned na mě utočit nemohl ale k tomu nedošlo,nebo také když já jsem na někoho zautočil a on doletěl na to misto tak hned na něj nešlo utočit. Nikdy jsem za nic podobneho nedostal ban(myšleno to slovo jinak dríve jsem pár krát zanadával přes šepot to přiznávám). proto bych chtěl poprosit o odbanovaní děkuji a druhá věc ten dotyčný to zkopíroval do golbalního četu a nedostal ban ? to jako nechápu
     
    Naposledy upraveno: 17/9/16
  2. svi1

    svi1 User

    napiš do sekce
    Chat
     
  3. Drift1

    Drift1 User

  4. Altlantis

    Altlantis User

  5. nemuže to být řešeno zde ? jde jen o maličkost o nic víc
     
  6. svi1

    svi1 User

    Víš, kdyby to tady šlo, tak Ti tady někdo z týmu odpoví. Ale jsou zde určitá pravidla a jedno z nich je, že se to řeší v příslušné sekci, kterou jsem Ti já a Drift1 naservírovali až pod nos. Takže, pokud chceš odpověď, napiš tam. Pokud nechceš, tak se nenamáhej.
     
    Naposledy upraveno: 17/9/16
  7. dobrá tedy děkuji
     
  8. Borat

    Borat User

    Ďakujem vám chalani za odpovede :)

    Zlá sekcia.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.