Chat Ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cяuggєя, 24/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cяuggєя

    Cяuggєя User

    Zdravim a pekny den preju/vecer. Chci se omluvit dopredu pokud jsem zalozil vlakno do zly sekce. A ted k veci... dne 24.6.2016 cca 17:50 jsem byl zabanovat na chatu na dobu dvou dnu. Hned po tom jak jsem poseptal v chatu jednemu nejmenovanemu hraci. Psal jsem mu anglicky, vzhledem k tomu ze jsem si jisty ze nerozumi cesky nebo slovensky. Moje otazka tedy zni, je duvod banu tohle? Pokud jo to uz nemuzu komunikovat pomoci septani s hracem v jinym nezli slovenskym nebo ceskym jazyku? Btw. nejde mi ani tak o zruseni banu pac dva dny nejsou skoro nic, hlavne kdyz do toho chatu moc nepisu, ale jde mi spis o princim a dozvedeni se duvodu. Dekuju za odpoved a preji peknou zabavu.

    Server - CZ3
    Nick - •Iceay
     
  2. Žiadosť o zrušenie banu patrí do sekcie CHAT. Píše sa podľa tohto VZORU.

    A dôvod banu je úplne jednoduchý. Na CZ serveroch platí len slovenský a český jazyk a to platí aj pre sepot a aj skupiny. Takže ban je oprávnený, ale skús to napísať do správnej sekcie a podľa vzoru a uvidíš či ti ten preklep odpustia alebo nie.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Snad jen upřesním, ve skupině se jazyk nekontroluje. Při šepotu ano.
     
  4. Cяuggєя

    Cяuggєя User

    Neslo mi ani tak o zruseni banu, ten je mi pravdu receno jedno, ale spis me zajimal fakt jestli vazne nemuzu ani septat v jinem jazyku, pac na GE1 s tim nebyl nikdy problem. Ale to byl zase jinej server, v kazdem pripade mi to pride trosku jako nedomysleny. Tak nebo tak dekuju pekne za odpoved a objasneni :) prijemny den preju.
     
  5. Tak potom sa ospravedlňujem. Bol som na tom že aj v skupinách sa kontroluje jazyk.

    A na globalkach to je iné. Tam platí každý jazyk v sepote, ale zase ak máš do po český alebo sk tak do chatu môžeš písať len po cz/sk. Takže tam ak chceš písať po eng musíš mať do po anglický.
     
  6. Gahan

    Gahan Guest

    Na cz serverech je povolen pouze CZ a SK jazyk .

    Pokud chceš požádat o zrušení banu tak musíš do správné sekce a podle pravidel .


    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.