Chat ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »»»ˇИΔЯŦØИˇ«««, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím chci informovat o trošku agresivním chat banu většinou bych čekal aspoň jedno varování ale takhle agresivně aby mě dal někdo z adminu ban za to že jsem napsal sra* -_- to je trošku moc chtěl bych tímto poprosit o unban na účet s tímto nickem protože reakce CM byla nepřípustná a příliš přísná je mi jedno které CM to bylo ale mělo by se trošku uklidnit a první varovat a né hned banovat děkuji za pochopení.

    Jedná se o ban na 2 dny za toto co jsem napsal... Nevím jestli měl špatnou náladu, ale to by nemělo ovlivňovat chování a agresivitu a přísnost trestu bez varování.
     
    Naposledy upraveno: 25/8/14
  2. Gurmán

    Gurmán User

    nevím, jestli se sem může přispívat, pokud ne, tak se omlouvám. K tématu, i kdyby to byl ban omylem, za tvé vystupování zde na fóru bych ti ho ponechal. Nejdřív se nauč chovat, pak bany nebudou potřeba.

    Když něco chceš, je slušné poprosit a poděkovat. Né vyhrožovat a osočovat.
     
  3. Mohu se zeptat kde tady vidíš vyhrožování? a osočování já se pouze ptám a informuji a nijak neosočuji či nevyhrožuji tak nevím jestli si četl něco jiného, ale fakt promiň a chování je zcela normální napsal jsem to jenom jednou a chovat se umím :)
     
  4. Joe

    Joe Guest

  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.